Водонагрівачі комбіновані - переваги і недоліки

Водонагрівачі комбіновані - переваги і недоліки

Водонагрівач комбінований відноситься до пристроїв непрямого нагріву, адже тут немає власного нагрівального елементу. В якості останнього тут найчастіше використовуються труби опалення, які проходять всередині теплообмінника, передаючи тим самим своє тепло в водопровідну систему.

  • Вы можете купить качественные. надежные и экономически выгодные водонагреватели комбинированные ACV для обустройства своего дома по самым низким ценам на самых выгодных условиях

Комбіновані водонагрівачі користуються чималим попитом, особливо в приватних будинках, так як дозволяють заощадити чимало грошей на оплату комунальних рахунків. Однак подібне рішення може використовуватися тільки в холодну пору року, коли працює опалення. Адже без нього не буде здійснюватися і підігрів води в баку. Природно, при таких випадках необхідно мати ще як мінімум один бойлер - накопичувальний або проточний, залежить тільки від переваг власників.

Кожен, хто вирішить купити водонагрівачі комбіновані у нас, неодмінно отримає можливість скористатися такими перевагами, як:

Відмінна якість продукції.

Оперативне оформлення замовлень.

Професійні консультації.

Офіційну гарантію і безліч інших особливостей.

Комбіновані водонагрівачі - це водонагрівачі накопичувального типу зазвичай в підлоговому виконанні, перевагою яких є здатність працювати як від системи опалення, так і від електромережі. Це можливо за рахунок того, що комбіновані водонагрівачі спочатку оснащені Теном (трубчастим електронагрівачем) і теплообмінником, що дозволяє підключити пристрій до котла.

Ще одна перевага комбінованих водонагрівачів - завдяки особливій конструкції теплообмінника вони виробляють більше гарячої води за менший відрізок часу, ніж звичайні водонагрівачі.

Особливості комбінованих водонагрівачів

Комбіновані водонагрівачі можуть працювати як від центральної або індивідуальної системи опалення, так і від електричної мережі або магістрального газу. Такий апарат може бути вбудований в сифонную систему опалення будинку з природною циркуляцією теплоносія. Їх конструкція крім електричного Тена передбачає теплообмінник, через який прилад з'єднується в єдине ціле з опалювальним котлом. Застосування конструкції такої модифікації зменшує витрати і збільшує швидкість досягнення заданої температури води. Як і водонагрівачі непрямого нагріву, комбіновані водонагрівачі можуть бути зі спіралевидним теплообмінником, а можуть бути виконані за технологією "бак в баку", причому в цьому випадку їх електричний ТЕН вбудований в зовнішнє сорочку, тобто немає зіткнення з санітарної водою. В даному випадку водонагрівачі дозволяють нам в теплу пору року, коли опалення не використовується, отримувати гарячу воду тільки електрикою, а в прохолодну погоду, коли працює котел, вода буде нагріватися за рахунок гарячого теплоносія, що надходить від котла. Це дуже вигідно при використанні котла на рідкому паливі.

Діаметр внутрішнього трубчастого нагрівального елементу розраховується так, щоб він не чинив позамежного гідросопротівленіе руху рідини в опалювальній системі. Такі прилади підключаються до опалювальної системи як звичайні радіатори, а тепловий ефект змійовика дорівнює по потужності радіатора опалення (3-6 кВт). У зимові місяці, коли працює опалювальний котел або система центрального опалення, для отримання гарячої води використовується вже нагріта вода в системі опалення (варіант високої економічності), а влітку воду нагрівають від електрики (витратний метод). Комбіновані водонагрівачі завжди будуть безвідмовними помічниками в тих випадках, коли перехід на альтернативне джерело обумовлений зовнішніми факторами (аварія, планові відключення).

Похожие страницы: