Історичні факти у Києві

У Києві з'явиться пам'ятник Іллі Муромця

Кличко написав, що вважає безглуздими суперечки про те, чи потрібно ставити пам'ятник богатирю в Києві.

Мер української столиці Віталій Кличко повідомив, що влада встановить в Києві пам'ятник Іллі Муромця, оскільки, за його словами, билинний богатир є частиною української історії, яку «намагаються вкрасти».

Чи не проспи літо: 8 подій серпня в Києві, які не можна пропустити.

Наближається серпень, але не думайте, що спекотне веселощі добігає кінця! Якщо хтось ще не встиг відірватися як слід, пропонуємо надолужити згаяне і потанцювати під світові хіти, відвідати кращі арт-фестивалі і неординарні виставки.

Якщо ви не їдете на моря, то можете провести Август ... на дереві. В цьому році вибрав для показу фільмів кафе «Шпаківня». Це кілька кабінок, споруджених на деревах: концепція закладу передбачає турботу про природу. В такому неординарному місці вам покажуть кращі українські документальні фільми: «Вийшла з моди», «Народжені буті вільнімі», «Як Изменить світ» та ін. Docudays UA - найбільший фестиваль української документалістики, покликаний боротися з несправедливістю, байдужістю і насильством в суспільстві.

Група, що складається з трьох музикантів, давно завоювала увагу і симпатію слухачів. Виконавці відносять себе до контркультуру і співають про людські пороки, божевільних вчинках і слабкостях. Ці фріки музичного світу грають хіп-хоп, який привертає емоційністю і драйвом. У Києві вони представлять свіжі треки, які увійдуть до нового альбому, а також виконають старі хіти.

Вас чекає простір музики, аудіовізуальних шоу, веселощів і творчості. На фестивалі виступлять всесвітньо відомі діджеї та музиканти. Глядачі зможуть насолодитися різноманітними стилями музики - від класики до експериментальної електроніки. Також на фестиваль запрошені кращі художники з різних країн: їх картини прикрасять стіни заводу «Метробуд». Ще в березні організатори оголосили імена хедлайнерів: Squarepusher, Floating Points і Hidden Orchestra.

Всі люблять ситком «Друзі» і все люблять купувати цікаві і корисні речі. Цього літа вас чекає «мега Кураж Базар» в стилі знаменитого комедійного серіалу. Будьте готові танцювати, співати, влаштовувати пікніки, знайомитися! На барахолці можна не тільки купувати, але і продавати речі і навіть відкрити свій невеликий шоу-рум. Відвідавши захід, ви долучитеся до благодійності: 30 грн. з кожного вхідного квитка передадуть на допомогу дітям.

Похожие страницы: