Скління балконів і лоджій

У розвинених містах практично не залишилося не засклених, так званих відкритих, балконів або лоджій. Звичайно, адже в зимовий час такі лоджії - додаткове джерело холоду, а влітку, навпаки - спеки. Та й використовувати такі неприховані простору зовсім незручно. А тому, рано чи пізно приходить правильне рішення - засклити лоджію. Якщо ви вже прийшли до такого рішення, необхідно ознайомитися з усіма тонкощами. Мало хто знає, але існує всього два види скління балконів і лоджій - холодне і тепле. Детальніше про кожного з них читайте в нашій статті.

  • Заказать остекление лоджий от опытных специалистов с гарантией качествено проведенной работы по изоляции шума, утеплением, звукозащитой по самым выгодным условиям и приятной цене

тепле скління

Тепле скління, в основному, вибирають для того, щоб перетворити лоджію в ще одну кімнату. Справа в тому, що такий вид скління лоджії передбачає використання особливої конструкції, відомої як "Теплі вікна пвх", яка володіє відмінними теплорегулюючі-ські і теплоізоляційними характеристиками. При бажанні і грамотному підході ваша лоджія може стати окремим кабінетом, оранжереєю або навіть продовженням прилеглої кімнати. Таке скління прекрасно підійде якщо Ви хочете захистити свою квартиру від шуму і пилу. Ми РЕКОМЕНДУЄМО даний вид скління.

Безрамне скління

У нас ви можете купити теплі пластикові вікна для лоджії від провідних німецьких марок. Вони надійно захищають від холоду і шуму з вулиці. Віконні конструкції легко миються і не втрачають свій колір під сонцем. Термін їх служби - до 40 років. З ними на лоджії буде комфортно, тепло і тихо.

Сучасні алюмінієві рами і стулки вікна легкі і міцні, не іржавіють, але служать тільки для захисту від вітру. На такому балконі завжди буде досить холодно. Ви не зможете поставити меблі або речі на балкон взимку. На склопакетах можливий сильний конденсат.Основой сучасної віконної системи є склопакет. Просте скло, яке використовується при склінні, не може відповідати суворим вимогам, які пред'являються до будівельних матеріалів. По суті він являє собою кілька (два, три або більше) скла, які розділені спеціальною рамкою. З торців скла герметизовані, і всередині утворюється порожнина, заповнена або спеціально висушеним повітрям, або інертними газами. Це надає склопакету, купити за низькою ціною його можна в нашій компанії, унікальні властивості, що дозволяють забезпечувати відмінну тепло- і шумоізоляцію.

Похожие страницы: