Полтава - історичний і культурний центр

Контроль пасажирів

Якщо в більшості міст валідація в автобусах малої місткості - щось з розряду фантастики, то для Полтави цілком звичайна справа. Кондуктори тут працюють навіть в самій распоследній маршрутці. І жодного довговухої пасажира вони не пропустять. Правда, квиточки видають найрізноманітніші: навіть на п'ять гривень (хоча проїзд у всіх автобусах коштує чотири). Проте, це дозволяє контролювати потік пасажирів і нівелювати чорну бухгалтерію перевізників.

Все интересные и главные события в Полтаве собраны на портале poltava-city.com и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Квести для туристів

В першу чергу, Полтава - історичний і культурний центр, вона неодноразово ставав місцем найважливіших битв і подій. І полтавці намагаються не тільки зберігати про них пам'ять, але і передавати її іншим.

Місто цікаво спілкується з туристами, залишаючи невеликі підказки c QR-кодами.

Це частина проекту «Стежка легенд», відкритого в 2015 році. За кодом можна потрапити на сторінку з описом пам'ятки, її старими фото і тематичними легендами. Цікава і корисна ініціатива, яка діє ще в п'яти містах України.

Якщо на секундочку перестати хвалити Полтаву, можна почати шукати в ній недоробки. І знаходити ось що.

підземні переходи

Полтава в буквальному сенсі влаштувала собі проблему на рівному місці: зробила кілька підземних переходів на вузьких вулицях. Навіщо, питається?

Взяти все ту ж Круглу площу в центрі. З боку Європейської вулиці на неї можна потрапити тільки через підземний перехід. А для тих, хто такий розумний хоче комфортно перейти дорогу і не лізти при цьому під землю, стоїть паркан. Прямо посеред тротуару.

Все зроблено для того, щоб люди змогли потрапити в підземний торговий центр. До речі, нічого не нагадує? Прототипом полтавського купола став «Глобус» на Майдані Незалежності (і так, його теж побудували на місці фонтану).

Здавалося б, в Україні вже усвідомили шкідливість підземних переходів і почали дублювати їх наземними, а то і зовсім засипати землею.

Все той же Київ, вулиця Пирогова.

Навігація

Рідко де зустрінеш повна відсутність транспортної навігації, але в Полтаві - на жаль. Не маючи GPS-навігатора або Easyway, тут практично неможливо зорієнтуватися.

Іноді зупинки громадського транспорту не обладнані ні павільйонами очікування, ні навіть лавками. Найчастіше просто висить табличка на проводах.

Похожие страницы: