Основні плюси газового обладнання для опалення

Газ - недороге паливо з усіх, які сьогодні використовуються для обігріву наших будинків. Такий спосіб опалення дуже зручний і багатьом доступний: необхідно лише придбати відповідне обладнання і підключитися до газопроводу. Купити газовий котел зараз не проблема. Ви легко можете підібрати потрібну модель серед пропозицій. Але спочатку про те, чим хороші побутові газові котли опалення та якими вони бувають.

  • Купить надежный  газовый котел Лемакс который позволяет точно выбрать оптимальный тепловой режим и гарантирует лучшее соотношение цены и качества на самых выгодных условиях

Основні плюси обладнання

Переваги котлів, що працюють на газу, вельми істотні:

Дешевизна і доступність використовуваного палива.

Висока надійність.

Зручність експлуатації.

Екологічність.

Завдяки таким властивостям, надійний опалювальний газовий котел стане серцем ефективної та економічної системи обігріву для квартири, приватного будинку, котеджу або дачі. Більш того, багато моделей подібних котельних установок здатні забезпечити житло не тільки теплом, але і гарячою водою.

Ще один плюс - доступна вартість газових котлів. З причини великої популярності, вони виробляються в широкому асортименті і різних цінових категоріях. Тому при бажанні цілком можна купити дешевий газовий котел, який буде десятиліттями дарувати Вашому будинку тепло.

Підлогові і настінні котли

По конфігурації і способу монтажу, котельні установки на газу поділяють на два види:

підлогові;

настінні.

Перші більш ефективні, потужні та габаритні, встановлюються на підлозі котельного приміщення (або на спеціальному підвищенні). Другі мають компактні розміри і підвішуються на стіну. Їм зовсім необов'язково виділяти окреме приміщення, але необхідні димар. Настінні моделі, як правило, дешевше підлогових аналогів і зручніше в експлуатації (в одному корпусі вже зібрані всі елементи котельні - пульти управління, труби обв'язки і ін.).

Різноманітність газових котлів: конструкція і функціонал

За функціональним можливостям газові котли ділять на:

одноконтурні (застосовуються тільки для опалення);

двоконтурні (призначені для обігріву житла і організації гарячого водопостачання).

При необхідності підігріву води, до одноконтурной установці можна приєднувати трубчастий водонагрівач і бойлер. Також газові котли розрізняються за принципом роботи:

Конвекційні моделі нагрівають теплоносій тільки за рахунок енергії згорілого палива. Вони простіше, легше і компактніше. Такий установки вистачить для обігріву до 300 кв. м житлоплощі.

Конденсаційні котли мають більш складну будову і задіють, крім енергії згоряння газу, ще й енергію конденсації водяної пари. Це підвищує їх ККД і потужність. Такі моделі можна встановлювати в будинках великих розмірів і використовувати при знижених температурах.

Інші відмінності газових котлів

Це обладнання дуже різноманітно. Крім описаних параметрів, воно відрізняється за іншими показниками:

потужність і продуктивність (підбираються відповідно до площі будинку та його архітектурними особливостями);

наявність або відсутність вбудованих пальників, їх тип (атмосферні, наддувні);

матеріал корпусу і теплообмінників (є, наприклад, сталеві і чавунні газові котли);

система розпалу (електрична дуга або п'єзоелемент);

спосіб управління і ін.

Похожие страницы: