Медичний центр

Сьогодні працює маса медичні центрів, вони пропонують населенню безліч медичних послуг. Є різні призначення у таких центрів. Тут можна зробити КТ, звернутися до допомоги пластичного хірурга, гінеколога, є велика кількість установ, які займаються наданням комплексних послуг з різних медичних напрямків.

  • Надежный и высококвалифицированный медцентрмедицинский центр

Ще один тип обладнання, який не менш важливий, - діагностичне обладнання. Відділення променевої діагностики центру повинно бути оснащено за останнім словом світової медичної індустрії. Рентгенологічний комплекс, МРТ та комп'ютерний томограф відмінно доповнюють один одного і повинні бути на базі центру, який ви вибираєте. Людям варто звертати увагу в першу чергу на марку і характеристики обладнання, адже від них залежить якість знімків, а значить, і точність поставленого лікарем діагнозу.

160-зрізовий мультиспіральний комп'ютерний томограф преміум-класу Toshiba, який є найпотужнішим не тільки в Примор'ї, а й на Далекому Сході.

Він дозволяє:

подивитися будь-який орган в тривимірному зображенні

відмінно бачити судини і зміни в кровотоці серця і мозку

безболісно обстежити товстий кишечник

Цей томограф бачить навіть найдрібніші освіти розміром до двох міліметрів. Вражає і швидкість. На огляд грудної клітки, наприклад, йде всього три з половиною секунди. Це дозволяє оперативно обстежити навіть дітей. Збільшений діаметр тунелю забезпечує відчуття свободи людям вагою понад двісті кілограмів. А конструкція столу дозволяє приймати маломобільних пацієнтів.

Апарати, як робоча конячка, можуть дати стільки користі людям! Наприклад, апарат МРТ. У нас їх два: один - з тунелем, а другий - відкритого типу. Він для тих, хто ніяк не може зробити МРТ через страх закритого простору

Світлана Ващенко

директор медичного центру «Асклепій»

Окремої розмови заслуговує новітній полуторатесловий МРТ Philips Ingenia. У Примор'ї це перший цифровий високопольні МРТ з високою швидкістю, відмінною якістю знімків і широким охопленням зони сканування. Він дозволяє вивчити навіть ті органи, які знаходяться в русі на момент обстеження, наприклад черевну порожнину.

Що може цей томограф:

досліджувати пацієнтів з онкологією

досліджувати патологію суглобів - колінних, гомілковостопних, плечових

досліджувати молочні залози пацієнткам будь-якого віку і статури

Похожие страницы: