Функції автокранів

Автокран виконує левову частку робіт на будівельних майданчиках. Без цієї техніки не вийде знайти жодну велику будівельний майданчик. Сучасне виробництво пропонує купити автокран різних типів і моделей, для переміщення, розвантаження / завантаження важких і негабаритних вантажів.

  • Вы можете купить запчасти для либхер для упрощения процесса ремонта и заказа запасных частей на самых выгодных условиях по низким и оптимальным ценам

Якщо ви губитеся у виборі і не знаєте який автокран купити, рекомендуємо відштовхуватися від таких характеристик, як тип приводу, вантажопідйомність, виліт стріли і габарити автокрана - на обмеженому просторі це буде важливою характеристикою.

Велика вантажопідйомність від 6-ти до 10-ти розмірних груп займає нішу в 2,5% від частки ринку. Зарубіжна техніка займає 3/4 автопарку від загального обсягу

На моделі даної вантажопідйомності монтують різні прототипи і схеми монтажу кранової установки: баштові, з гратчастої стрілою, з прямим / зворотним розміщенням кранової установки, телескопічні, зчіпні, зчленовані. Найбільшими міцності відрізняється телескопічний механізм з Uобразним профілем.

Моделі на пневмоходу, з гратчастої стрілою, являє модифікація КС5366 і 5-вісний автокран КС8362Д. Схожі модифікації КС8561 і КС8562 з гратчастої стрілою придатні при експлуатації в віддалених або важко прохідних місцях на бездоріжжі. Модель автокрана КС8562, по окремому замовленню, можна доукомплектувати 25-метрової стрілою, яка дозволяє управляти вантажами вагою до 40 тонн, на великій висоті 39 ... 43 метра.Крани середньої категорії прийнято називати проміжним ланкою. Для цього є кілька причин. По-перше, повернулася популярність гусеничних кранів, відбулося збільшення частки ринку автокранів великої вантажопідйомності вище середньої. По-друге, крани цієї категорії поступово замінюють гідроманіпулятори малої вантажопідйомності.

В першу чергу, це обумовлено економічними чинниками. Російські шасі вантажних автомашин для монтажу кранових механізмів вигідніше і практичніше вузьконаправленої монтажної бази. Для автомобільних господарств зручніше містити уніфіковану техніку, сумісну з іншим автотранспортом.

Крани середнього классаДля великих обсягів робіт потрібен великий автокран, але така необхідність виникає досить рідко. Поширені роботи на середніх кранах, але вони здатні виконувати лише дрібні завдання. З усього цього випливає, що підсумкова ціна цих категорій кранів практично не відрізняється. Немаловажним є той факт, що час від часу, крани середньої вантажопідйомності використовують для вирішення нецільових завдань, крани з більшою вантажопідйомністю використовувати для цього вкрай складно, так як для проїзду автошляхами загального користування доведеться оформляти спеціальний дозвіл.

Виходячи з цього цього виробники кранів вийшли із ситуації пропонуючи популярні середньотонажні моделі, які придатні для широкого спектру завдань. Суворі дорожні вимоги по осьовій навантаженні автокрана змушують виготовляти його легким. При цьому він повинен володіти міцною стрілою, і мати високі характеристики середньої вантажопідйомності. При всьому цьому він повинен бути економічно вигідним для споживача і мати довгий термін експлуатації.

Похожие страницы: