Кому-то хочеться навчитися новим навичкам, кому-то шкода грошей на наймання робітників, а хтось живе далеко в глибинці і робить це для себе, стикаючись з будівництвом будинку чи не перший раз в житті. А яке будівництво без зведення стін?
Решили делать ремонт или начать строительство, предлагаем вам на строительные материалы оптовые цены, благодаря которым вы с экономите свои деньги.
Переваги цегли
На сучасному будівельному ринку представлений такий матеріал, як цегла з чудовими техніко-експлуатаційними характеристиками. Він ідеальний для конструкцій і будівель різного призначення. Будівельники активно використовують його для швидкого зведення об'єктів будь-якої товщини і конфігурації. Для цегли немає обмежень по стилістиці, а також сполучуваності з елементами декору, а також іншими матеріалами (покрівельні, оздоблювальні та ін.).
По-перше, з ним легко і приємно працювати.
По-друге, можна обійтися без дорогого обладнання, спеціалізованої техніки.
По-третє, не виникне проблем, коли буде необхідно встановити навіть складні інфраструктурні системи.
По-четверте, матеріал безпечний і екологічно чистий. А значить, можна не переживати за здоров'я і самопочуття своє і домочадців.
По-п'яте, його вважають за краще використовувати через благородних і естетичних якостей. У всі часи він вважався символом респектабельності та особливої краси, розкоші.
По-шосте, його техніко-експлуатаційні характеристики настільки гарні, що довгі роки будівлі і конструкції не сильно схильні до зовнішніх впливів і погодних змін.
По-сьоме, він пожежобезпечний, не горючий.
Хочете купити цеглу високої якості за низькою ціною? Тоді швидше заході в каталог федерального порталу Stroyka.ru. Тут вже зібрані унікальні та актуальні пропозиції по всіх популярних будівельних матеріалів.
Переваги і недоліки стіни з цегли
Професійні будівельники рекомендують не економити на цеглі і купити достатню їх кількість для того, щоб стіни з неї мали оптимальну товщину. Тільки в цьому випадку конструкція буде відповідати всім вимогам за оптимальною звуко- і теплоізоляції. Майстри зі стажем радять перед покупкою цегли уточнити діапазон середніх температур вашого регіону. Виходячи з отриманих даних, вирушайте в магазин і вибирайте тип використовуваного цегли. Як правило, беруться такі формули: цегляна кладка (товщина від метра і більше) і цегляна кладка (товщина менше метра) + утеплювач. Але можна використовувати і інші технологічні нюанси. Наприклад, досить швидко зводиться кладка в два і більше цегли. Потім на другому місці за популярністю можна віднести колодцевой кладку, де все стінові поверхні обов'язково утеплюються.
Тому найслабшою стороною у цегли вважається саме необхідність в утеплювачі, а також в оздоблювальних маніпуляціях. При цьому професіонали порталу Stroyka.ru не радять робити з них ті приміщення, які не будуть служити для тимчасових будівель, де опалення не передбачається або буде використовуватися дуже рідко. Причина: матеріалу властиво вбирати всередину і накопичувати вологу із зовнішнього середовища. Якщо приміщення не будуть отримувати періодичне тепло, то цегла зруйнується протягом нетривалих тимчасових циклів.
Потім можна назвати мінусом досить чималу вагу. Що це означає для споживача? Тільки одне: необхідність монтувати стрічковий фундамент на значну глибину. У разі некоректних будівельних робіт конструкція може відчувати вплив ґрунтових вод, підтоплюватися. А значить, термін експлуатації знизиться в рази.