5 речей, які не повинні відлякати від покупки квартири

У кожного з нас є своє уявлення про ідеальну квартирі, де хотілося б жити: розташуванні кімнат, ремонті, атмосфері в будинку. Але купити квартиру - зовсім не те ж саме, що купити туфлі. Вам напевно щось не сподобається при огляді, однак дрібниці не повинні відлякати від покупки. Звертайте увагу тільки на значущі речі, інакше ви ризикуєте втратити хорошу пропозицію.

Новостройка в хорошем районе с большим выбором квартир представлена на сайте https://www.cityhouse.com.ua/, специалисты помогут вам с выбором и подберут самый лучший вариант для вас и вашей семьи.

1. Старий будинок

Багато покупців усвідомлено хочуть придбати квартиру в новобудові, так як вважають, що новий будинок завжди краще старого. Але це необов'язково так. Все залежить від того, наскільки якісно був побудований будинок і як давно в ньому проходив капітальний ремонт. Крім того, часто у старих будинків більше чарівності і більш цікава архітектура.

Так що не варто скидати з рахунків все вторинне житло, просто уважніше поставтеся до історії і станом будинку.

2. Колір стін

Не довіряйте першому враженню від квартири, спробуйте розібратися, що дійсно вам не подобається. Так, неправильний колір стін може візуально спотворити простір навіть при ідеальній плануванню житла. Пам'ятайте: переклеїти шпалери або перефарбувати стіни - найпростіше, що можна зробити, і це не привід відмовлятися від варіанту, який в іншому вас повністю влаштовує.

3. Докучливі запахи

Вас убив неприємний запах на порозі? Здається, що колишні господарі дуже любили сигарети і кішок, але дуже не любили прибирати в будинку. Не поспішайте з висновками, уважно огляньте квартиру. Потрібно з'ясувати, чи можна усунути ці запахи, зробивши ремонт. Вам не вдасться виправити ситуацію, тільки якщо сусіди зробили незаконне перепланування і знесли вентиляційний короб. В цьому випадку запахи чужої кухні будуть постійно витати в квартирі.

4. Погане покриття для підлоги

До речі, неприємний запах може виходити і від старого паркету. Не впадайте у відчай, все можна виправити. Звичайно, це дорожче, ніж переклеїти шпалери: швидше за все, доведеться робити стяжку підлоги, класти гідроізоляційний матеріал, а вже потім новий ламінат, але це того варто.

5. Стара техніка та меблі

Особливо неприємне враження справляє стара побутова техніка, але ж квартира навряд чи продається разом з холодильником і пральною машинкою радянських часів. Спробуйте уявити, як виглядає порожня кімната, без килима на стіні і розвалених крісел, - і приймати рішення про покупку стане набагато простіше.

Загалом, дійте за приказкою: «Якщо проблему можна вирішити за гроші, то це не проблема, а витрати». Залишається тільки підрахувати, у скільки вам обійдеться виправити ці недоліки житла. Якщо об'єктивні плюси: розташування, планування, якість будівництва - переважують, сміливо купуйте цю квартиру!

Похожие страницы: