Заміна щіток на пральній машині

Щітки - деталі, що забезпечують передачу електроенергії на обмотку ротора двигуна. Саме від них, залежить обертання мотора. Комплектуюча складається з:

наконечник, циліндричної або параллелепіпідной форми;

сталева пружина;

мідний контакт.

На сайте https://servicecenter.kiev.ua/ заказать услугу ремонта бытовой техники у самых лучших специалистов.

Для забезпечення обертання ротора, щітки щільно прилягають до осі. Від постійного тертя наконечники швидко стираються. Елементи виконані з м'яких струмопровідних матеріалів. Це забезпечує захист якоря від пошкоджень. Щітки для пральної машини обійдуться власникові побутової техніки дешевше заміни мотора або техніки цілком. Заміна щіток - це рядовий ремонт пральної машини , який поступово стає для будь-якого асинхронного двигуна.

Притискної елемент може бути виконаний з наступних матеріалів:

міднографітові;

вугільно-графітові;

електрографітні.

Більшість виробників в своїх пристроях використовують вугільні щітки. Такий матеріал найбільш м'який і не здатний завдати пошкодження осі ротора. Незважаючи на дешевизну матеріалу, він вважається найбільш надійним.

Термін служби комплектуючої залежить від ряду факторів.

Частота прання.

Ваги завантаженої білизни.

Дотримання експлуатаційних правил, запропонованих виробником.

Якості використовуваних виробником матеріалів.

Якісні щітки можуть прослужити власникові пральки 5-10 років. Найчастіше за цей час може статися більш серйозна поломка, підсумок якої - придбання нової побутової техніки.

Чи потрібна заміна?

Існує кілька ознак, при появі яких потрібно заміна щіток електродвигуна на пральній машині.

Раптова зупинка двигуна посередині циклу роботи. Якщо до поломки не відбувалися перепади напруги, було відсутнє механічний вплив, причина може ховатися в стиранні щіток.

В процесі роботи пральки чутні шуми і потріскування. Неприємні звуки викликані чіплянням пружин про вісь. До цього часу щітки вже стерли повністю.

Зниження потужності роботи двигуна. Пристрій не може розкрутити барабан до необхідної для віджиму швидкості. Підсумок - після прання білизна з барабана дістається мокрим.

В процесі роботи з'являються неприємні запахи гару. Власник побутової техніки відчуває, як в приміщенні з'являється запах паленого.

На дисплеї пральної машини з'явився код помилки, що попереджає про проблеми в роботі двигуна. Ознайомитися детально з кодами можна в інструкції виробника

Подібний проблеми можуть з'являтися не тільки при зносі даних комплектуючих. Щоб встановити точну причину необхідно провести діагностику з використання професійної апаратури.

Ремонт щіток електродвигуна можна провести і власними руками. Для цього буде потрібно придбати нові комплектуючі в спеціалізованих магазина і ознайомитися з відео по заміні щіток на пральній машині по посиланню.

Якщо ви не впевнені у власних силах, не варто проводити експерименти. Довірте роботу майстрам сервісного центру. Співробітники оперативно прибудуть за вказаною адресою і проведуть діагностику пристрою, що дозволить виявити причину несправності. Для заміни щіток в пральній машині використовуються оригінальні комплектуючі, підбираються залежно від моделі техніки.

Оформити виклик майстра можна, звернувшись до сервісного центру. Зв'яжіться по телефону з операторами або заповніть анкету на сайті. Співробітники швидко зв'яжуться з вами і уточнять час приїзду майстра. Всі роботи проводяться на дому у клієнта без транспортування агрегату в сервісний центр.

Ціна ремонту буде залежати від декількох факторів.

Складність розбирання побутової техніки.

Варіантів способу заміни комплектуючої.

Ціни деталей.

Похожие страницы: