Як правильно і за допомогою чого пофарбувати стіни?

Якщо ви хочете пофарбувати стіни, то вам слід подумати про те, за допомогою чого ви будете наносити фарбу на поверхню. Варіантів тут може бути кілька. Наприклад, ви можете скористатися валиком. Придбайте інструмент з коротким або середнім ворсом, ширина якого становитиме приблизно 20 сантиметрів.

Компания БУДМАСТЕР осуществляет профессионально машинную штукатурку.

Зробіть кілька хрестоподібних мазків, після чого розтирайте фарбувальний склад по всій поверхні стіни. Ширина кожної смуги, якою ви станете фарбувати стіни, повинна становити 2-4 ширини валика. Рухатися необхідно вліво від віконного отвору. Після того, як ви завдасте одну смугу фарби, дотримуйтесь знову в сторону від вікон.

Для того, щоб не забруднити стелю, вам необхідно зробити горизонтальну смугу валиком уздовж нього. Фарбувати стіни потрібно зверху - вниз - смугами, а ось завершувати кожну смугу рухом знизу і догори. Це зменшить тиск на валик, завдяки чому на стіні не залишаться патьоки. Пам'ятайте про те, що під час процесу не варто набирати валиком занадто багато фарбувального складу.

Якщо у вас вдома встановлені, наприклад, ковані двері, то знати ви повинні про те, що такі ажурні вироби в основному фарбують за допомогою розпилювача - це швидше, або кисті - це акуратніше. Скористатися цим будівельним інструментом ви можете і при фарбуванні поверхні стін. Візьміть пензлик і наносите фарбу спочатку в одному напрямку, після цього в іншому - перпендикулярним рухом йому.

Смуга, яку ви фарбуєте, не повинна мати ширину менше 8-9 сантиметрів. Не забувайте добре розтушовувати склад, інакше на стіні утворюються патьоки. Цікаве рішення - фарбування стін "набризк". Після того, як ви вже пофарбувати стіну повністю, за допомогою кисті з фарбою іншого кольору вам потрібно наносити різнокольорові бризкі, б'ючи пензлем про палицю, яку ви будете тримати іншою рукою.

Як правильно і за допомогою чого пофарбувати стіни? Ще один варіант - це скористатися фарборозпилювачем. В цьому випадку ви повинні пам'ятати про те, що руху необхідно робити строго вертикальні або горизонтальні. Ніяких вигинів і ліній.

У місцях стиків необхідно скористатися відвідної лінійкою. Прикладіть її до поверхні, зробивши невеликий нахил на себе - і тримайте інструмент для розпилення фарби паралельно. Переставляйте лінійку, закриваючи нею забарвлену смужку на 100 і трохи більше міліметрів.

Похожие страницы: