Охоронне обладнання, призначені для використання на вулиці так само, як і домашні, бувають декількох видів. Вуличний датчик руху використовується в системах охорони для швидкого виявлення пересуваються об'єктів на захищеній території. Охоронні вуличні сповіщувачі фіксують пересування і автоматично приводять в дію сигналізацію, світлозвукову сирену, відеоспостереження та інші пристрої, що входять до складу системи.
- Вы можете купить комбинированный уличный датчик движения который гарантирует надежный контроль территории на морозе, при дожде и в других сложных условиях внешней среды по самой выгодной и низкой цене
Види вуличних датчиків
Компанія «Технології для Життя» пропонує високотехнологічні інфрачервоні (ІЧ) вуличні сповіщувачі. Вони можуть використовуватися на дачах, промислових підприємствах, різних комерційних об'єктах і в приватних будинках. Такі вуличні датчики освітлення та охорони реагують на інтенсивність випромінювання тепла в контрольованій зоні.
Активні. Складаються з генератора ІК-променя і приймача для нього. Такі пристрої використовуються переважно для охорони периметра. Реагують на переривання ІК-променя.
Пасивні. Представлені об'ємними детекторами, які реагують на появу об'єктів з більш високою температурою, ніж у навколишнього середовища. Можуть використовуватися як для охорони, так і для освітлення.
Також ми пропонуємо комбіновані об'ємні сповіщувачі, що використовують для роботи одночасно ІК і НВЧ-детектори та відрізняються більш точним спрацьовуванням.
Особливості вуличних датчиків
Купуючи всепогодний охоронний сповіщувач, Ви можете бути впевнені в його надійності і довговічності. Прилади мають добре захищений від вологи, механічних пошкоджень та інших впливів корпус. Також вони відрізняються простим монтажем і настроюванням, що дозволяє регулювати їх чувствітельность.Сенсор приладу цього виду містить лінзи або увігнуті сегментовані дзеркала. Об'єкти, що мають температуру, випускають теплове випромінювання, що потрапляє на чутливий сенсор пристрою через систему лінз. При русі ІК випромінювання будь-якого об'єкта фокусується по черзі різними лінзами, це є сигналом для здійснення зазначеної функції в датчику. Прилади, в системі сенсора в яких багато лінз, більш чутливі. Ширина зони, яку охоплює датчик, залежить від площі лінз або дзеркал системи, чим більше площа - тим ширше область, контрольована пристроєм.
Плюси ІК-датчиків:
Безпека і нешкідливість.
Точне регулювання кута і дальності виявлення рухової активності.
Можливість точного налаштування діапазону температур, щоб виключити спрацьовування приладу на рухи тварин.
Зручність експлуатації при різних температурах.
Основні мінуси пристрої:
Точність на вулиці знижується через вплив опадів, сонячних променів і інших навколишніх факторів.
Чутливість до ледве відчутним ІК випромінюванням від сонячного світла, кондиціонерів, радіаторів опалення і різних пристроїв, здатних виділяти тепле повітря. Через це з'являється ймовірність помилкових спрацьовувань.
Невидимість об'єктів, покритих матеріалами, які не пропускають теплове випромінювання.
В основному ІК прилади для включення освітлювальних приладів монтують в житлових приміщеннях.
Особливості ультразвукових датчиків руху
УЗ датчики для освітлення оснащені генератором звукових хвиль, шляхом яких відбувається аналіз навколишнього простору. Ультразвукова хвиля, що виходять від датчика і відбиваються потім від об'єктів в зоні його дії, надходять в приймач приладу і реєструються в разі зміни їх частоти. Після чого пристроєм запускається закладена в нього функція і світло включається. Але коли людина залишить приміщення, то через деякий час світло згасне.