Святкові заходи у вигляді субкультури стиляги

Розгромна замовна стаття субкультура стиляги вважалася радянським рухом другої половини 40-х - 50-х років. В цей час на жвавих вулицях міст можна було побачити молодих людей одягнених до непристойності в зухвалий одяг. Прихильники руху того часу відрізнялися цинізмом в судженнях і байдужістю до радянськими нормами поведінки і моралі.

Субкультура стиляги - це своєрідний протест проти стандартних стереотипів поведінки, одноманітності в одязі і стилі. Хоча, як вважають експерти, дана субкультура не сьогоднішнього дня неактуальна. Вона пішла в минуле, залишивши яскравий відбиток в радянському часі.

  • Вы можете купить стиляги одежда в широком ассортименте, для организации яркой тематической вечеринки или праздника по самым низким и приятным ценам

Так все починалося

Після двухдесятілетнего відчуження СРСР від заходу, в 40х роках «вікно» в новий світ, нарешті відкрилося. З Європи почали привозити модні журнали і джазові платівки, а в кінотеатрах показували перші закордонні фільми. Тому і моделлю поведінки повоєнної молоді став контраст, що відображає «західний спосіб життя» в кінокартинах. Безумовно, їм сподобався той стереотип, про який розповідалося в американських фільмах, а сленг і відмітний стиль одягу став предметом наслідування радянської молоді.

Звичайно, реальне життя в зарубіжних країнах значно відрізнялася від тієї, яку «нав'язували» американські фільми. Але, думати про це ні кому не хотілося. Молодь слухала новомодний джаз і танцювала бугі - бугі, намагаючись в усьому бути схожим на улюблених кіногероїв.

Звідки походить слово «стиляги»?

Про те, звідки походить новомодне в той час слово «стиляга» зараз уже важко зрозуміти. За однією з версій воно «народилося» на станицях популярного журналу «Крокодил» (1949 рік). У ньому фальетоністи так прозвали виряджених піжонів, «слухають джаз і хитаються по ресторанам». Вже через кілька років слово «стиляги» увійшло в побут і, власне, стало назвою нового молодіжного руху. Тут хотілося б зробити застереження і зізнатися, що в цей час позначень «рух» і «субкультури» не існувало зовсім. Тому і стиляг вважали молодими придурками, що носять різнокольорові шмотки і непристойно виділяються в суспільстві.

Що таке тематичні свята і для чого вони потрібні?

Діти, старше 6 років часто хочуть здаватися дорослими, тому простими аніматорами їх не здивуєш. Тоді ми пропонуємо, тематичну вечірку, як у дорослих. Тут не буде конкурсів, про які гості будуть говорити, це для малюків. Тут цікаві завдання та забави, які порадують найдосвідченішого дитини. Складно придумати програму, яка припаде до душі підліткам. Здається, що простіше не святкувати зовсім. Це не так! Влаштувавши гавайську вечірку, Стиляги party, гангстерську вечірку і багато інших, ви побачите щирий сміх і радість дітей. Ми знаємо толк в організації таких вечірок і з радістю підберемо вам відповідний варіант

Чи потрібен привід для тематичної вечірки?

Привід вітається, але він зовсім не обов'язковий!

Подумайте самі - такий захід, як тематична вечірка, має в основі власну тему, продуманий до дрібниць сценарій, спеціальне оформлення, запрошених гостей і багатий святковий стіл ... чи потрібен ще привід, якщо тематична вечірка - вже сама по собі подія ?! Здається, відповідь очевидна.

Однак якщо ви приурочити тематичну вечірку до якогось торжества: весілля, день народження, корпоратив ... та що завгодно! - це свято буде подвійно вдалим - навіть не сумнівайтеся!

Принадність тематичних вечірок ще і в тому, що вони можуть бути організовані в будь-якій точці на карті, з будь-якого приводу і без нього!

Похожие страницы: