Словник заміської нерухомості

На ринку заміської нерухомості свої правила. Перш ніж зняти або купити заміський будинок, розберіться, чим відрізняється ділянку з підрядом від землі без підряду, дача від времянки, а таунхаус від дуплекса.

На сайте intergal-bud.com.ua представлена самая лучшая недвижимость.

Веранда - це прибудоване до будинку приміщення. Воно зазвичай не опалюється, часто засклений. У літню пору на веранду можна поставити обідній стіл і стільці і використовувати як вітальню.

Времянка - це невеликий будиночок з єдиною кімнатою, де знаходяться і кухня, і вітальня, і спальня. Времянка може бути опалювальної. Таке житло зводиться як тимчасове, в ньому живуть господарі або робочі, поки не побудують будинок.

Дача - це заміський будинок для літнього відпочинку. Часто - невеликий будинок на шести сотках землі.

Дуплекс - на заміському ринку так називають два будинки, що мають одну загальну суміжну стіну. Вхід в кожен будинок окремий.

Кадастровий паспорт земельної ділянки - це документ, в якому міститься вся інформація про ділянку. Паспорт являє собою виписку з державного кадастру. У майбутньому цей документ знадобиться власнику, коли він захоче продати землю.

Кадастровий план земельної ділянки - це план з даними про межі ділянки. У документі вказані дата оформлення, реєстраційний номер кадастрового плану, номер і розташування ділянки, його кордони з описом, площею (з урахуванням межування) і дані про права на землю.

Комунікації - це лінії електропередач, трансформаторні підстанції, водопровід, теплові пункти, очисні станції, водозабірні башти, колектори. До комунікацій відносяться і системи зовнішнього освітлення - ліхтарні стовпи, електропередачі, а також газопровід та, нарешті, засоби зв'язку - телефонні лінії, кабельна система та інше.

Котедж - це окремий житловий будинок, як правило, висотою від одного до трьох поверхів, з земельною ділянкою і гаражем. Такі будинки зводяться в охоронюваних котеджних селищах з інфраструктурою. У нових селищах все котеджі зазвичай виконані в єдиному архітектурному стилі.

Мансарда - це житлове приміщення на останньому поверсі будинку, в горищному просторі. Мансарду легко дізнатися по похилих стелях.

Поділ - це визначення меж земельної ділянки після проведення інженерно-геодезичних робіт.

Сотка - це 100 кв. метрів землі. Звичні «шість соток» - це ділянка площею 600 кв. метрів, наприклад, 30 метрів в довжину і 20 метрів у ширину.

Таунхаус - це будинок висотою в два-три поверхи, в якому знаходиться кілька багаторівневих квартир. У кожної квартири є окремий вхід з вулиці, іноді гараж і невелику земельну ділянку.

Ділянка без підряду - прибрати таку земельну ділянку, власник сам вирішує, який саме будинок він буде на ньому зводити, підбирає і купує будівельні матеріали, знаходить робочих, домовляється про те, як буде підведено комунікації.

Ділянка з підрядом - це ділянка, при покупці якого клієнт укладає договір із забудовником на зведення будинку. При цьому забудовник визначає архітектурний проект будівлі і всі етапи будівництва, в тому числі підведення комунікацій, лягають на його плечі.

Похожие страницы: