Сфера використання міні-трактора Булат

Де можуть використовуватися міні-трактори Булат? З їх допомогою проводяться роботи з грунтом будь-якого стану. При цьому не важливо, який характер місцевості - рівнина, холім. Крім того, дана техніка чудово підходить для проведення робіт в садах, на фермах. Але цим область застосування Булатов не закінчується, так як вони успішно виконують свої функції на будівельних майданчиках і в комунальному господарстві. Особливо актуально застосування цих тракторів, так як взимку часто потрібно прибирати сніг в малодоступних для габаритної техніки місцях. Маленькі трактори здатні дістатися у найвіддаленіші кутки кварталів.

Купить булат т 22 вы можете на сайте нашей компании по отличной цене.

Часто міні-трактори використовуються при перевезенні вантажів на малі відстані. При цьому основним фактором виступає високий рівень маневреності.

Природно, що виробник постійно покращує технічно характеристики. Тому зараз на моделі 120 і інші можна ставити додаткове обладнання. Також покращилася кабіна, передбачена гідравліка керма, захисні дуги, шини з різними протекторами та багато іншого.

Всі технічні характеристики дозволяють говорити про те, що міністрактор має прекрасну перспективу на лідерство продажів. Ну а відгуки власників допомагають виробнику постійно враховувати наявні недоробки, щоб ліквідувати їх.

Переваги

Якщо подивитися всі наявні відгуки по роботі з тракторами, то можна виділити ряд переваг:

економічний паливний витрата;

простота в роботі і управлінні;

велике тягове зусилля;

великий набір функцій для виконання різнопланових робіт;

наявність різноманітного обладнання для навісу.

Похожие страницы: