Ремонт кухні своїми руками

Якось так давно повелося, що перед святами господарки влаштовують в своїх будинках грандіозні зміни. Деякі обмежуються чищенням кутів і шаф. А хтось вирішується і на ремонт, наприклад, в улюбленому місці всієї родини - кухні. Масштаби ремонту залежать, звичайно ж, від суб'єктивних особливостей. Але, тим не менше, дешевий ремонт кухні своїми руками доступний кожному, а це вже важливо для створення святкового настрою і відчуття затишку.

Эксперт Юрий Мавродиев: застройщики против банкиров - за сбережения украинцев

З якими проблемами можна зіткнутися, роблячи ремонт кухні своїми руками?

Що потрібно врахувати перед початком переробки?

Приміщення кухні - простір, від якого ми чекаємо максимального комфорту і тому пред'являємо завищені вимоги в процесі експлуатації. Мало того, кухня повинна бути безпечна і відповідати санітарно-гігієнічним, а ще й естетичним вимогам.

Ох! Чи не забагато ми хочемо від цієї маленької, як правило, комнатеночкі? Поспішаємо вас запевнити - все це можна прекрасно локалізувати в одному просторі. Тому, якщо ви зважилися на ремонт кухні, а, особливо, коли мова йде про недорогий ремонті кухні своїми руками, ви просто зобов'язані ознайомитися з наступними пунктами, які необхідно враховувати протягом усього процесу:

наявність потужної вентиляційної системи, з огляду на високу температуру і вологість;

досконально продумати протипожежну систему, враховуючи наявність газового обладнання та велике скупчення потужних електроприладів;

необхідно буде встановити протипожежну сигналізацію, якщо її у вас немає, а проводку зробити максимально надійною і використовувати потужні розетки, а не подовжувачі та трійники;

не можна забувати про велику кількість жирових і парових опадів, які щедро зрошують стіни кухні і поверхня фасадів, щоб звести до мінімуму результат праць цих неприємних для нас моментів - все поверхні на кухні бажано робити миються;

враховуючи інтенсивну експлуатацію поверхонь кухні і предметів меблів, що знаходяться в ній, - вибирати слід матеріали з високим рівнем зносостійкості;

раціонально використовувати метраж простору, якого, на жаль, на більшості наших кухонь завжди не вистачає. Для цього можна взяти на озброєння дизайнерські прийоми, що розширюють приміщення кухні, а також продумати логістику розміщення меблів і побутової техніки.

Починаємо ремонт з обмірів і ревізії

Якщо ви вже взялися за гарний ремонт кухні своїми руками, то з кандачка тут не підійдеш. Слід продумати і прорахувати все до дрібниць, щоб не займатися усуненням недоточетов згодом, вкладаючи чергові фінанси.

Тому дуже важливо почати з точних розрахунків, як будівельних матеріалів, необхідних для проведення переробки, так і підбору меблів. У маленьких приміщеннях, прорахунок навіть в один сантиметр в підсумковому результаті, може призвести до накопичення похибки і ви можете отримати не закриваються двері або незручний кут, з якого все вічно буде падати при русі членів сім'ї по простору.

Заміри починаємо з довжини, ширини і висоти. У вікон і дверей дуже уважно заміряємо отвори. Виміряємо відстань від підлоги до стелі і від вікна до кутів стін. У всіх напрямках.

Продумуємо і розраховуємо розеткову групу. Де і скільки. Не забуваємо про водопровід і відведення каналізації. Газ - це максимальну увагу, особливо, якщо ви плануєте перенос газової труби, але цей сегмент роботи краще надати фахівцям, з подальшою перевіркою і фіксацією відповідної служби. Вентиляційна труба - де і як вона буде проходити до отвору шахти. Від цього залежить мікроклімат і вологість приміщення кухні.

Далі слід провести ревізію своїх побутових приладів. Якщо ви вирішили зробити недорогий, але красивий ремонт кухні своїми руками, то перегляньте, що з існуючих предметів знаходиться в хорошому стані і зможе вам стати в нагоді. Решта - викидаємо. Нові речі - нове життя!

Похожие страницы: