Організація простору офісу за допомогою перегородок

Організація внутрішнього простору офісу насправді є дуже важливим питанням. Нерідко можна побачити ситуації, при яких в одній великій кімнаті знаходиться значна кількість співробітників. Даний варіант розташування робочих місць по безлічі причин не є оптимальним.

Прекрасно смотрятся цельностеклянные перегородки в офисных помещениях, зазказать такую перегородку вы можете на сайте компании.

Справжнім проривом в цьому питанні стала розробка систем офісних перегородок, які допоможуть організувати різні функціональні приміщення, кімнати або кабінети. Різноманітність елементів конструкції подібних систем було розроблено спеціально для гармонійного і технічно ефективного поєднання з уже існуючими елементами інтер'єру (статями, стінами, стелею).

Офісні перегородки надають можливість пересування, реконструкції, мобільності. Вони забезпечать простоту установки, яка потребує зупиняти життєдіяльність і роботу всередині приміщення, що підлягає реконструкції. Крім того, це інтер'єрне рішення забезпечить високий рівень естетики зовнішнього вигляду, елегантність і сучасність приміщення.

Купити офісні перегородки з алюмінієвим профілем - означає придбати систему, в яку входить кілька основних складових:

- каркас з алюмінію;

- светопрозрачная частина;

- ЛДСП панелі;

- панелі з гіпсокартону.

Найчастіше в якості світлопрозорої частини використовують скло, товщина якого становить 6 мм. Можливо його покриття захисною або тонуючої плівкою, можна також встановити керовані жалюзі або розсувні двері. З метою герметизації застосовують еластомерні матеріали і ущільнюють прокладки.

Непрозору частину складають панелі ЛДСП, товщина яких - 16 мм. Також це можуть бути дві гіпсокартонних панелі толщіной12,5 мм. Можливе використання мінеральної вати 50 мм між панелями.

Демократичність цін на офісні перегородки обумовлює їх все зростаючу популярність. Крім того, внутрішній простір сучасного офісу за допомогою таких перегородок можна зробити привабливим і функціональним.

Головний елемент даних перегородок - алюмінієвий профіль. Він грає роль основи і служить несучим каркасом, до якого прикріплюються панелі. За даними статистики споживачі віддають перевагу саме алюміній в якості матеріалу для офісної каркасної перегородки. Цей матеріал найкращим чином поєднує міцність і легкість, а також простоту механічної обробки.

Похожие страницы: