Облицювальна плитка під камінь, як альтернатива дорогою обробці

Облицювальна плитка під камінь дозволить надати котеджу гарний зовнішній вигляд і при цьому уникнути цілого ряду складнощів.

На сайті https://uaflats.com/uk/kvartiri-posutochno-uzhorod/ представлений широкий вибір квартир подобово.

Перш за все, витрати, як на сам матеріал, так і на обробку виявляться на порядок менше. Натуральний і навіть штучний камінь коштують недешево, а робота з ним передбачає високий рівень майстерності і час. Навіть для професіонала це завдання не з швидких. Пластикова плитка же коштує недорого, але при цьому в точності передає колір і фактуру природного каменю: мармуру, граніту, вапняку. Помітити різницю з боку практично неможливо.

Оздоблення фасаду каменем завжди виглядає відмінно і надає котеджу додаткової обґрунтованості й солідності, особливо на тлі суворої штукатурки або сайдингу. Такий будинок виділяється серед інших, причому з кращого боку.

Облицювальна плитка під камінь має і додаткові функції. Вона дає додаткову теплоізоляцію і захищає стіни від різних пошкоджень. Надміцної її назвати важко, але застосовуваний твердий пластик має вражаючі параметри. Крім того, панель завжди можна замінити, якщо є така необхідність. На це потрібно не так багато часу і сил, як на повноцінний ремонт фасадів в Твері .

процес установки

Монтаж облицювальної плитки займає кілька днів і не вимагає складної підготовки. Найбільше часу піде на забезпечення техніки безпеки при проведенні робіт і зведення лісів, що дозволяють працювати на висоті. Швидкість обробки безпосередньо залежить від розмірів будинку.

Сам процес включає в себе наступні етапи:

Підготовка поверхні. Залежно від того, що вже є, може знадобитися демонтаж старого покриття і обробка поверхні стіни. Додаткове утеплення стін проводиться на розсуд замовника.

Кріплення обрешітки, на яку і будуть набиратися облицювальні панелі, схожі на камінь. Професійний будівельний інструмент дозволяє це робити швидко і акуратно. Решетування дає можливість обійтися без вирівнювання фасаду, і більшість дефектів стіни залишається.

Набір облицювальних панелей і їх кріплення. Даний етап здається найпростішим, але він вимагає навичок і розуміння. Кожен елемент повинен бути встановлений правильно і акуратно. Нове покриття повинне виглядати, як єдине ціле, без значних зазорів і загрози деформації в майбутньому. Бажано здійснювати все це, коли будова прийме стійке положення на фундаменті.

Ще один важливий момент, це вибір якісної облицювальної плитки під камінь. У продажу є чимало пропозицій, але потрібно розуміти, що не всі вироби однакові, і вони значно різняться за своїми властивостями і змістом шкідливих речовин. Запорукою успішної експлуатації є високий рівень виробництва, тому бажано ретельно підійти до питання вибору і не прагнути трохи заощадити, купуючи сумнівну продукцію. Серйозні будівельні компанії, які займаються монтажем фасадів , зазвичай, можуть запропонувати матеріал гідного рівня.

Похожие страницы: