МЕТАЛОВИРОБИ ДЛЯ КАРКАСНОГО БУДИНКУ

У якісному каркасному будинку не буває дрібниць, а така, на перший погляд незначна річ як кріплення, за значимістю взагалі виходить на одну з головних ролей. Без надійного і вірно підібраного кріплення не буде надійного і довговічного будинку.

На сайте компании Вы можете заказать и купить метизы для любого вида строительства.

Багато майбутні домовласники про таку «дрібницю» навіть і не задумаються, максимум ставлячи собі питання про те що краще саморізи або цвяхи, що цілком зрозуміло. Витрати на покупку кріплення і монтажних матеріалів складають невелику частину від загального кошторису на будівництво каркасного будинку. Набагато гірше, коли про правильно підібраному кріпленні забувають, або просто не знають самі будівельники. Зворотним боком медалі в даному питанні є режим тотальної економії на матеріалах. При такому підході металовироби потрапляють під скорочення. В цьому випадку в кошторис швидше за все буде закладено найекономічніший варіант, наприклад чорні саморізи і звичайні будівельні цвяхи. За великим рахунком нічого страшного в подібних варіантах кріплення немає, але тільки в тому випадку якщо він застосовується строго за своїм призначенням, а не скрізь де тільки можливо. Наприклад, чорні саморізи незамінні в якості тимчасового кріплення, також вони прекрасно підходять для внутрішньої обшивки стін плитними матеріалами (гіпсокартон, QuickDeck) при підготовці під чистову обробку. Основне правило - це дотримуватися при будівництві каркасного будинку призначення кріплення, застосовувати його там де він необхідний і справляється зі своїм головним завданням. Для правильної оцінки необхідності премененія тих чи інших металовиробів в каркасі потрібно правильно оцінювати які навантаження діють в тому чи іншому вузлі каркасного будинку.

Подивіться що відбувається зі звичайним розпеченим саморезом, коли він сприймає навантаження на зріз. Саморіз ламається в самому слабкому своєму місці і у нього відлітає головка, тому застосовувати подібний вид кріплення в якості кріплення опор балок строго протипоказано. Зате в цьому місці кріплення прекрасно себе почувають спеціальні оцинковані анкерні цвяхи з кільцевою насічкою і конусної голівкою. Подібний цвях має діаметр 4,2 мм., А конусна голівка розклинюється в отворах перфорованого кріплення, завдяки чому зрізати головку такому цвяху фактично нереально, природно за тієї умови що забито таких цвяхів в достатній кількості.

Підбираючи варіанти для застосування кріплення необхідно обов'язково враховувати середу в якій він буде знаходитися. У місцях незахищених від опадів, а також в місцях з можливим виникненням конденсату потрібно кріплення зі спеціальним захисним покриттям захищає від корозії.

Є ще один неприємний нюанс, який може «спливати» у нечесних забудовників, і який дозволяє скоротити кошторис на загальній вартості кріпильних матеріалів - це кількість використовуваного кріплення в тому чи іншому вузлі каркасного будинку. Менше витраченого кріплення - більше вигоди для компанії, а при відсутності належного контролю «зайві» цвяхи, куточки і саморізи можуть виїхати на задоволення будівельних потреб нечесного будівельника. При такому підході, в деяких вузлах каркасного будинку є ризик дуже сильно недобрати в їх надійності.

Похожие страницы: