Клінкерна плитка для фасаду

В даний час клінкерна плитка широко застосовується для обробки фасадів будівель і споруд різного призначення. Це матеріал володіє високими фізичними характеристиками на відміну від багатьох видів облицювання.

Купить быстро и доступно жд билеты вы можете на https://proizd.ua, в любое время суток.

Серед основних переваг клінкерної плитки варто відзначити її високий ступінь стійкості до впливу негативних зовнішніх впливів. Матеріал має високу міцність, він не боїться подряпин, впливу абразивів. Відмінною особливістю цього виду облицювання є і довгий термін служби. При правильній експлуатації, дотриманні всіх норм і вимог, строк користування практично необмежений.

Клінкер має низький ступінь водопоглинання, завдяки чому матеріал може витримувати багаторазові цикли замерзання і відтавання. Крім цього клінкерна плитка ефективно захищає фасад від впливу зовнішніх факторів. Плитка не дає реакції на хімічні і агресивні сполуки, не руйнується під впливом міських газів, пилу та інших впливів навколишнього середовища. За клінкером легко доглядати, на поверхні плитки не накопичується бруд, завдяки чому до мінімуму зводиться її заростання мікроорганізмами.

Сучасні виробники пропонують клінкер різний за колірною гамою, структурі зовнішньої поверхні, лінійними розмірами. Особливою популярністю користується клінкерна плитка під цеглу, яка крім своїх високих фізичних показників відрізняється привабливою структурою, естетичний зовнішній вигляд. Матеріал виготовляється на сучасному обладнанні за новітніми технологіями, тому відрізняється високою якістю виконання.

При покупці клінкерної плитки слід визначитися з її характеристиками, звернути увагу на ряд особливостей. Вартість - перший фактор, на який потрібно орієнтуватися. Не варто купувати занадто дешевий матеріал, краще віддати перевагу клінкеру середньої цінової категорії, а для облицювання елітних будинків - дорогої продукції. Імпортні виробники, продукція перевірених брендів, що заслужили гарну репутацію - оптимальний варіант, але слід враховувати, що такий матеріал вимагає професійного монтажу. Складна фактура плитки забезпечить привабливий зовнішній вигляд фасаду, тут також потрібен професійний монтаж і додаткові витрати на подальше обслуговування. Колір клінкеру повинен гармонійно поєднуватися із загальним видом будинку.

Похожие страницы: