Фарба для шкільної дошки

Перед початком кожного нового навчального року практично всі навчальні заклади займаються підготовкою всієї будівлі, роблять ремонт в своїх приміщеннях. І щороку задаються одним і тим же питанням щодо того, як краще оформити класні кабінети, де безпосередньо відбувається сам навчальний процес.

Качественная краска для школьной доски просдужит долгое время, купить вы можете в нашем магазине.

Так само як і парти, шафи і стільці, одним з найголовніших елементів інтер'єру шкільного кабінету є дошка. Однак часто в результаті багаторічного використання шкільні дошки зношуються, втрачають свій первинний вигляд, на них чітко помітні подряпини і тріщини, а написи крейдою здаються практично непомітними, що, в свою чергу, не може не впливати на зір дітей.

Будь-учитель і школяр знають, як іноді важко буває писати крейдою на багато раз пофарбованих невідповідною фарбою дошках. Мел просто ковзає по ним, не залишаючи слідів. В результаті записи і зображення стають майже невидно, що значно ускладнює весь навчальний процес. Так як в класі без шкільної дошки обійтися неможливо, то який же вихід краще знайти в такій ситуації? Звичайно, можна придбати нові сучасні дошки, але вони зараз обходяться досить дорого, і не всі школи можуть дозволити собі такі дорогі покупки.

Тому найчастіше школи і батьки приходять до висновку, що найкращим варіантом стане реставрація шкільної дошки за допомогою фарби. Але при цьому не слід забувати, що далеко не будь-яка фарба може бути використана для цієї мети. Істотна частина сучасних фарб дають блискучу поверхню, на якій написи крейдою будуть погано видно. А фарба, яка використовується для фарбування навчальної дошки, повинна створювати таке покриття, на якому б написи крейдою було добре видно, але при цьому легко стиралися.

Щоб поверхня дошки добре виглядала і нею було легко користуватися, необхідно застосування особливої фарби для дощок в навчальних закладах.

В даний час шкільна дошка використовується не тільки в школах і інститутах, дуже часто вона стає незамінною річчю в домі і застосовується для різних цілей:

з її допомогою турботливі батьки можуть оформити в дитячій кімнаті спеціальний куточок для ігор;

можна використовуватися для різних щоденних записів на кухні;

допомагає вирішувати безліч як побутових, так і творчих завдань.

Фарба відмінної якості не тільки істотно полегшить навчальний процес, а й порадує малюків при малюванні або іграх «в школу». До того ж, за допомогою цієї фарби можна пофарбувати не тільки шкільну дошку вона прекрасно впорається з фарбуванням дощок для оголошень в барах, оновить стіни, будь-які меблі, шафки, столи, двері вітальні, передпокої або кухні. 

Похожие страницы: