10 підказок, як заощадити на ремонті

Ремонт - явище витратна у всіх сенсах: і за часом, і по грошах, і по емоційним ресурсів. Як заощадити на ремонті, не ризикуючи якістю і не піддаючи себе зайвим стресам? Ось 10 підказок.

Купить высоковольтные трансформаторы напряжения вы можете на сайте нашей компании.

1. «Нам потрібен план!»

Перш ніж приступати до ремонту, детально сплануйте все, що ви хочете отримати на виході. Складіть перелік робіт. Намагайтеся дотримуватися намічених термінів протягом всього ремонту, адже будь-яка зміна затягне процес і збільшить витрати. Крім того, план допоможе довести справу до кінця - прикро не був втілений в життя всі свої задумки!

2. «Одна кошторис добре, а дві - краще!»

Замовте кілька кошторисів у різних підрядників - так можна знайти найвигідніший варіант. Кожна кошторис повинна включати вартість усіх матеріалів і всіх видів робіт. Як правило, фахівці будівельних компаній і приватні майстри складають кошторису безкоштовно.

3. «Скупий платить двічі»

Якість обробки - ось на чому небажано економити, адже добротний матеріал завжди служить довше. Наприклад, дорогий лінолеум куди краще бюджетного ламінату. А дешеві матеріали невідомих виробників швидко зносяться, до того ж вони можуть бути виготовлені з небезпечних матеріалів.

4. «Все пізнається в порівнянні»

Перед закупівлею будматеріалів вивчіть ціни в різних точках продажів, включаючи ринки та інтернет-магазини. Так, це займе чимало часу, але грошей в результаті ви витратите значно менше, ніж планували. Зверніть увагу на великі магазини. У них за один раз можна придбати майже все необхідне, крім того, вони часто включають у вартість доставку і послуги вантажників.

5. «Нічого зайвого»

Не купуйте будматеріали про запас - орієнтуйтеся тільки на кошторис. Як показує практика, мало хто використовує залишилися після ремонту надлишки - плитку, шпаклівку, шпалери. Ось і виходить, що ці гроші ви викинете на вітер.

6. «Зроби сам»

Погодьтеся, зовсім нескладно зняти старі шпалери, лінолеум, відбити плитку. А адже це спосіб заощадити на послугах майстра. Самостійно купіть будматеріали - і саме стільки, скільки потрібно. А ось електрику і сантехніку без спеціальних навичок краще не чіпати, залиште це фахівцям.

7. «Довіряй, але перевіряй»

Вибираючи того, хто буде втілювати в життя ваші ремонтні задумки, пам'ятайте, що головний критерій - відгуки минулих клієнтів. Попросіть друзів і знайомих рекомендувати вам бригаду або приватного майстра, і постарайтеся уважно вивчити виконану ними роботу - не по фотографіям, а наживо.

8. «Договір дорожче грошей»

Незалежно від того, кого ви вибрали собі в підрядники - приватника або фірму, обов'язково укладіть договір. Це позбавить вас від неприємних сюрпризів: за зрив термінів або погана якість роботи підрядник буде розплачуватися грошима. Внесіть в договір пункт, який дозволить вам розраховуватися тільки за виконані послуги невеликими сумами - щотижня або навіть частіше.

9. «Ввічливість породжує ввічливість»

Звертайтеся з робочими підкреслено доброзичливо і люб'язно. Перейнявшись до вас симпатією, вони підійдуть до ремонту з душею і постараються зробити роботу якнайкраще.

10. «Красиво - не означає дорого»

Іноді створити елегантний інтер'єр можна і не закуповуючи найдорожчих матеріалів. Розкішно виглядають інтер'єри в стилі лофт з «оголеними» цегляними стінами, простими меблями і декількома химерними предметами на кшталт кованої люстри або обрамленого в багет дзеркала.

Похожие страницы: