Застосування клінкерної плитки для внутрішньої обробки

Клінкерна плитка є одним з багатофункціональних матеріалів, активно використовуються в будівництві. Вона повністю імітує цегла, але має меншу вагу і товщиною. Сировиною для виробництва такого виробу з клінкеру виступають сланцева глина і фарбувальні міндобавками.

Ви можете купить пластинчатый теплообменник не виходячи з своего будинку саме зараз.

Де застосовують?

Декоративний вид обробки такої плиточкой можна робити у всіх приміщеннях. Для роботи з цим матеріалом беруть спеціальний клей. Найчастіше виріб з клінкеру можна зустріти в обробці камінів, так як вона має стійкість до впливів високих температур. Коли матеріал нагрівається, він не виділяє небезпечних токсинів, і не несе шкоди здоров'ю людини.

Клінкерна плитка має привабливий зовнішній вигляд, легка вага, відмінні характеристики і експлуатаційні показники. Тому вона підходить для облицювання стін та підлоги. Його застосовують для облицювання санвузлів і ванних. Стінова плитка з клінкеру зможе зробити дизайн вітальні оригінальним.

Зони в квартирах і будинках, прилеглих до виходу, іноді господарі прагнуть оформити, як імітацію цегли. Саме тому вони і роблять свій вибір на користь такої плиточки.

З чого виготовляють?

Для плиточки з клінкеру, застосовуваної для облицювання усередині будівлі, як сировину беруть очищену глину - торф'яну або сланцеву. Її фарбують нешкідливими пігментами. Глину ретельно змішують з мінкомпонентамі матеріалів. Після цього виробу, що імітує цегла, надають підсумкову конфігурацію за рахунок формування після процесу подрібнення або пресування.

Суміш розподіляють по всій стрічці формувального конвеєра, після чого ножем для формування визначається остаточна форма. Його обпалюють при максимальній температурі 1200 ° C, щоб вона затверділа. У процесі випалу видаляються пори. Дана процедура триває до 36 годин. Клінкерна плитка обпалюється в тунельних печах спеціального призначення, після чого її відразу охолоджують. Завдяки цьому на ній проявляються природні відтінки і фактури, які не змінюються з часом, при видимому старінні інших матеріалів.

Плитка клінкерна має розміри цегли. Для облицювання усередині будівлі йде плитка тонше, ніж для зовнішніх робіт, щоб не скорочувати габарити кімнати.

Переваги і характеристики

Завдяки тому, що виріб виготовляють з натуральної сировини, воно абсолютно безпечне. Їм виконується внутрішня обробка стін дитячих і спалень. Основними характеристиками плиточки з клінкеру виступають:

невеликий відсоток водопоглинання (до 3%) - через щільної структури, вона погано поглинає воду, тим самим збільшуючи свій термін експлуатації. Тому є можливість використання цих матеріалів в місцях, де є велика вологість;

не вигоряє під впливом прямих сонячних променів - клінкер здатний зберігати своє початкове стан навіть при тривалому знаходженні в зоні попадання на нього прямого УФ-випромінювання;

пожежна безпека - нею можна обробляти каміни і печі. При постійному впливі підвищених температур, вона не буде виділяти шкідливих випарів;

зносостійкість - пліточку для стін важко пошкодити, тому вона застосовується в найчастіше використовуваних ділянках квартири;

естетичний зовнішній вигляд - декоративний клінкер володіє приємною фактурою, яка вписується в будь-який дизайн приміщення;

товщина всього 8 мм - це дозволяє скоротити втрати корисного простору, коли виконується обробка;

плитка клінкерна однорідна по всій товщині;

клінкер володіє гігієнічними показниками - на ньому не можуть утворюватися мох, лишайники і цвіль;

стійкість матеріалів до постійних температурних перепадів;

широкий вибір різних кольорів плиточки для стін з клінкеру дозволяє втілити в життя різні дизайнерські ідеї.

Похожие страницы: