Заміна замка пральної машини

Замок пральної машини - пристрій, що забезпечує безпечну експлуатацію приладу. Служить для запобігання відкриття дверей в процесі роботи. Механізм, блокуючи дверцята запобігає витоку води після її набору. Якщо ж з яких-небудь причин механізм перестає працювати, машинка не почне прання.

На сайте https://isservice.com.ua/ вы можете ознакомиться с услугоами компании по ремонту бытовой техники.

Зіткнутися з проблемою, що замок перестав закриватися, можуть власники будь-якої марки пральних машин - Індезіт, Самсунг, Bosch, Siemens, LG, Канді і т.д. Навіть найвідоміші агрегати не застраховані від подібної проблеми.

Пристрій замка складається з декількох деталей:

пластинка з заліза, поєднана пружинкою з ручкою дверцят;

напівпровідниковий прилад, електричний опір якого змінюється в залежності від його температури (терморізістор);

биметаллическая пластина, що змінюється в розмірах залежно від температури;

контакти;

штифт.

Несправність будь-який з деталей може спричинити за собою проблеми в роботі механізму. Зазвичай несправність проявляється наступними типами.

Після завершення процесу прання і зливу води, замок не відкривається. Щоб відкрити люк, потрібно розбирання корпусу пральної машини.

При закритті люка чути характерне клацання, що сповіщає власника техніки про спрацювання замка. Однак блокування дверцят не відбувається. Система не отримує сигнал про блокування і не запускає процес прання.

Двері не заблокувалася, але процес прання почався. Такий варіант найбільш небезпечний для техніки. Існує ризик витікання набраної рідини. Пошкодження можуть отримати і інші деталі, внаслідок контакту з водою.

Звичайно, можна спробувати провести ремонт своїми руками. Існує певний алгоритм дій:

обесточьте машину і злийте воду з бака через аварійний злив;

прибрати сталеве кільце, що притискує гумову прокладку до корпусу агрегату;

відігнути гумку так, щоб отримати доступ до механізму замка;

демонтувати кріпильні болти на передній панелі (замок під час роботи рекомендується притримувати рукою, щоб він не провалився);

видалити клему, що забезпечує живлення замка.

Також можна спробувати металевий засув замка з гачка люка, попередньо демонтуючи верхню панель пристрою.

У будь-якому випадку така робота потребує певних навичок. Крім того, в подальшому буде потрібно провести заміну замка в пральній машині. Запчастина можна купити недорого у нас і спробувати встановити її самостійно. Але якщо ви не впевнені в своїх силах, краще рішення - викликати майстра додому.

Похожие страницы: