Коли приходить час ремонту в туалетах, душових та інших місцях громадських будівель, де постійно присутня вологість, то буває нерентабельно укладати кахель на настінні покриття. Кахель коштує дорого, укладка також кахлю, навіть самого дешевого, також не відрізняється дешевизною, і стає зовсім не дивно, що за останній час адміністрації громадських будівель все більше і більше схиляються до думки про фарбування стін сучасними будівельними фарбами. Що це дає?
Предлагаем попробовать массаж тела, на сайте https://vipmassage.com.ua/lingam-po-tajski вы можеет узнать все про массаж лингам по тайски.
По-перше, істотну економію матеріалу. Кахельна плитка, навіть найдешевша вітчизняного виробництва, буде коштувати дуже дорого при великих обсягах будівельних робіт.
По-друге, використання сучасних фарбувальних матеріалів дозволяє здійснити плановий ремонт внутрішніх приміщень (туалети, душові і т.д.) в стислі терміни і з високою якістю.
Друга постановка питання може викликати сумнів, але дійсно, останнім часом з'явилися такі сучасні матеріали, про які ремонтники в недавньому минулому і не могли мріяти.
Для початку потрібно здерти стару фарбу зі штукатуркою. Буде марно наносити фарбу на стару штукатурку або ґрунтовку. Тому знімаємо все, аж до голої несучої стіни.
Потім йде попередня підготовка основи. Зараз класичну штукатурку перед фарбуванням стін використовувати не прийнято. Застосовується виключно вологостійка грунтовка на сополімерні основі. Як правило, така вологостійка грунтовка дозволяє не тільки заповнити всі тріщини в стінах, а й гідно захистити стіни від проникаючої вогкості завдяки спеціальній утворює плівці, яка з'являється на такий грунтовці на момент підсихання. Щоб вологостійка грунтовка могла добре триматися на стінах, то її належить накладати не більше 4-х мм, як це належить робити зі шпаклівкою на гіпсовій основі. Все те ж саме, але грунтовка тут більш кращої якості.
Як тільки грунтовка підсохне, то слідом йде черга ошкуривания стін наждачним шкіркою дрібної зернистості. В цьому випадку потрібно не забувати про необхідні захисних окулярах і респіраторах.
І вже в кінці, коли попередня робота буде готова, слід приступати до безпосередньої забарвленні стін. Для приміщень з вологими середовищами абсолютно не підійде звичайна олійна фарба, яка, навіть найкраща, обов'язково злізе зі стін в найближчий рік експлуатації.
Для вологих приміщень прийнято використовувати виключно латексні фарби, які мають акрилатні сполучні добавки. Як правило, такі фарби, якщо вони фірмові, не мають неприємного запаху, зустрічаються матовими, напівматовими і, природно, глянцевими.
Якщо пофарбувати стіни такими високоякісними фарбами, то можна буде сподіватися, що вони будуть служити довго (як правило, вони добре миються і пофарбовані стіни можна мити щіткою хоч кожен день), і радувати відвідувачів своїм вишукано-функціональним дизайном.