Якої форми стелю підійде для спальні

Дизайн стелі для спальні продумується до дрібниць починаючи від кольору і закінчуючи створенням правильного освітлення. Створюючи спокійне місце для сну і відпочинку, має бути присутня відповідна колірна гамма, пастельні і теплі відтінки. Форми гіпсокартонних конструкцій для спального місця повинні мати округлі або овальні риси, вигини повинні бути плавними, що переходять один в інший.

Конструкція з гіпсокартону має свого роду нішу, якій є гарні світильники і може бути оформлена малюнком з плавними лініями в стилі мінімалізму. Форма може бути округлої або рівною, комбінованої для підкреслення оригінальності стилю. Конструкція може поєднувати дизайн двох стилів, також багаторівневі стелі можуть бути суміщеними натяжними і підвісними. Окружність кімнати оформляють гіпсокартонними конструкціями, а по центру натяжна стеля.

Однорівневі конструкції

Створення ідеально рівної стелі без надмірностей можна, змонтувавши однорівневий стелю з гіпсокартону. Простий стелю без рівнів і ніш виходять з моди, на зміну приходять багаторівневі стелі зі світловими ефектами і ярусами. Але дизайн однорівневої стелі доречний для маленьких спалень, де громіздкі конструкції будуть тільки красти сантиметри, і зменшать площу. Простота і індивідуальність може бути втілена в однорівневій стелі, вони підходять для низького приміщення і ідеально вирівнюють поверхню.

Така конструкція дозволить поекспериментувати з освітленням і створити комфортну спальню, колірна гамма повинна заспокоювати і створювати позитивні емоції.

Для того, щоб ваша стеля була якісною і оригінальною пропонуємо вам Потолок из гипсокартона Киев за вигідною ціною з гарантією якості.

Спальня повинна бути виконана в єдиному стилі, від підлоги до стелі. Створити візуально ефект більшого простору, ніж є, здатні дворівневі стелі. Спрощені варіанти рівній поверхні стелі вже не так актуальні, їх декорують ліпниною або цікавими шпалерами. Дизайн багаторівневої конструкції дозволяє застосовувати будь-які неординарні рішення в інтер'єрі кімнати, створюючи затишну обстановку для господарів.

Поширеним варіантом декорування полотка з гіпсокартону є увігнуті форми конструкції, що додасть візуально додаткові сантиметри висоти. Додаткові акценти будуть створені освітлювальними приладами, мають у своєму розпорядженні їх над зоною ліжка по центру. Опуклі стелі з гіпсокартону, навпаки, заберуть зайві сантиметри, зменшать візуально спальню.

Дворівневі конструкції - плюси:

візуальне розширення простору спальні;

недорогий варіант оформлення кімнати;

швидкість монтажу;

можливість втілити будь-яку фантазію дизайнера;

вбудовані ефекти освітлення;

гіпсокартонна конструкція може приховати нерівності стелі.

Похожие страницы: