ЯК ВИБРАТИ МЕБЛІ ДЛЯ ВАННОЇ

Ванна кімната у багатьох вважається мало не хозблок - зайшов-вмився-вийшов і природно мало хто замислюється про те, що навіть сама волога кімната в приватному будинку або квартирі заслуговує пильної уваги. Дизайнери рекомендують з особливою ретельністю підходити до вибору меблів для ванної - приміщення повинно бути світлим, радісним і функціональним. Існують навіть певні правила вибору меблів для ванної кімнати! Саме про них і піде мова в даному матеріалі.

Магазин Аквародос предлагает своим клиентам мебель для ванной в современном стиле.

ВИБІР МЕБЛІВ ЗА МАТЕРІАЛОМ Звичайно, найреспектабельніша меблі - виконана з натурального дерева. Але конкретно для ванної кімнати такий тип предметів інтер'єру краще не купувати : підвищена вологість і перепад температур сприяють спучуванню дерева; за короткий термін служби меблі з дерева в ванній кімнаті розтріскується, дверцята перекошуються. Якщо вже власник ванної кімнати і є любителем дерев'яних меблів, то потрібно вибирати предмети інтер'єру для ванної кімнати, виготовлені з твердих порід - вони, по крайней мере, не так швидко піддаються згубному впливу вологи. А якщо в ході ремонту була встановлена потужна вентиляційна система в ванній кімнаті, то можна розраховувати на тривалий термін служби і дерев'яних меблів.

Відмінно показали себе такі матеріали як листи ДСП і МДФ - вони зазвичай просочуються спеціальними складами підвищеної щільності, що створює захист від вологи і перепаду температур. Відмінним показником якісних меблів для ванних кімнат буде наявність плівки ПВХ на всіх поверхнях предметів інтер'єру, декількох шарів водовідштовхувального лаку або ламінованого покриття. Можна зустріти меблі для ванної та з Шпоновая покриттям (тонкий лист з натуральної деревини) - вона буде більш стійка до несприятливих умов в приміщенні. Тільки при виборі шпонованих меблів потрібно буде переконатися, що шпон виготовлений з твердих порід дерева і має відмінне вологостійке покриття. Звичайно, подібні предмети інтер'єру будуть коштувати дуже недешево, але ж у кожного покупця є вибір - на ринку представлено досить багато моделей даного виробу з високими якісними характеристиками. Затребувані серед покупців і елементи меблів для ванної, виготовлені з використанням пластику. Фахівці стверджують, що такий вибір буде і практичним, і вигідним - пластик вважається дешевим, але досить якісним матеріалом. Єдине, про що варто потурбуватися - потрібно запитати у продавця дані про екологічної безпеки пластика: він не повинен виділяти в повітря токсичні речовини навіть при нагріванні. Якщо скомпонувати всі рекомендації фахівців, то вийде наступний список основних нюансів :

Уважно огляньте поверхню предметів меблів - якщо фарба і лак лежить нерівномірно, є характерні напливи, то від такої моделі краще відмовитися.

Перевіряйте матеріал, з якого виготовлена фурнітура - це не може бути пластик, гума, тільки метал з гальванічним покриттям (хром, мідь і так далі) забезпечить довгий термін служби меблів.

Особливу увагу звертайте на раковину - на її поверхні не повинно бути відколів і нерівностей. Не соромтеся попросити продавця злегка постукати по поверхні раковини - мелодійний дзвін продемонструє належний рівень якості виробу, а ось глухий «підкаже» про наявні деформаціях всередині.

Похожие страницы: