Як обрати натяжну стелю

Як вибрати натяжна стеля?

Асортимент кольорів, фактур і виробників натяжних стель різноманітний. Тому єдиних правил, як вибрати натяжна стеля, немає. Головне завдання полягає у виборі того зразка, який повністю відповідає індивідуальним критеріям і перевагам споживача.

Список характеристик, з яких належить зробити вибір, великий. Він включає міцність натяжної стелі, його естетику, відповідність гігієнічним і екологічним нормам, вологостійкість, антистатичність, стійкість до впливу зовнішніх факторів, в тому числі хімікатів, термін експлуатації.

Європейські, російські або китайські натяжні стелі: які вибрати?

Одним з важливих критеріїв вибору натяжної стелі, безумовно, є країна-виробник. У роздрібній мережі представлені європейські, китайські та вітчизняні натяжні стелі. Вартість в перших двох випадках практично однакова, відрізняється незначно. Полотна російського виробництва обійдуться майже в півтора рази дешевше. Але вартість не є головним мотивуючим фактором.

Неоднорідність кольору - дефект, характерний для китайських і російських зразків. Саме полотно може мати неприємний специфічний запах. Європейські натяжні стелі вигідно відрізняються рівномірним кольором і відсутністю запаху.

Важливим показником якості є гарантія виробника. Китайські і російські виробники дають гарантію тільки на шви. Європейські натяжні стелі виграють і тут: гарантійні зобов'язання діють на колір і шви. Висновок однозначний: європейські натяжні стелі - це естетика, надійність, висока якість.

Правила догляду за натяжними стелями

Перед тим як вибрати натяжна стеля, більшість споживачів цікавиться його характеристиками, правилами догляду. На ПВХ полотнах не осідає пил, тому досить обробити його миючим розчином раз в три роки. Екологічна безпека дозволяє монтувати натяжні стелі в дитячих і медичних установах.

Якісні полотна німецького і французького виробництва тривалий час зберігають первинний колір, вони стійкі до вологи, сонячних променів, температурних перепадів.

Поради щодо вибору натяжної стелі

Перераховані нижче поради щодо вибору натяжної стелі допоможуть споживачам швидше зорієнтуватися в розмаїтті моделей.

Максимальна ширина полотен ПВХ становить 5 метрів. Якщо площа стелі більше, то для монтажу знадобиться кілька полотен. Фахівці при вимірі проконсультують, як краще розташувати полотна, щоб шви були непомітними.

Для монтажу стелі у ванній, басейні краще зупинитися на ПВХ полотні, яке витримує 100 літрів води.

Щоб забезпечити додаткову звукоізоляцію, можна вибрати акустичні покриття, які повністю поглинають шуми і сторонні звуки.

Похожие страницы: