Виготовлення офісних табличок

Ми виробляємо підлогові таблички, таблички на двері і вхідні групи і інші рекламні та інформаційні таблички з використанням різних технологій і матеріалів.

Ми пропонуємо:

Виготовлення за індивідуальним замовленням і під «ключ»

Нанесення на таблички інформації та графіки будь-якої складності за допомогою високотехнологічного обладнання і сучасних технологій.

Розробку дизайн-макету, підбір необхідних матеріалів, виробництво і монтаж рекламної продукції.

реставрацію табличок

ВАРІАНТИ виготовляти продукцію

Фасадні - призначені для оформлення фасадів будівель, виступають особою організації. Основні функції - залучення потенційних клієнтів, декоративне оформлення архітектурних будівель. Пропонуємо кілька варіантів виготовлення для різних цінових категорій.

Дверні - забезпечують зручну навігацію всередині комерційного приміщення. Доповнюють інтер'єр всередині приміщення, допомагають орієнтуватися в приміщенні Вашим відвідувачам. Вартість дверних табличок може відрізнятися в залежності від матеріалу застосовуваного для їх виготовлення і використовуваної технології нанесення інформації.

Настільні - легкі (виготовлення із пластику або орггстекла), міцні стійкі вироби (з алюмінієвого профілю або на дерев'яній плакетки), з добре читаним текстом. Призначаються для розміщення інформації про ім'я, посади, поточного статусу співробітника. Розташовуються безпосередньо на робочому столі співробітника.

Металеві - з латуні, дюралюмінію або стали. Практичний і доступний варіант для оформлення будь-якого заведенія.Также можливе нанесення інформації методами аплікації і розташування на табличці з металу об'ємних логотипів або букв. Латунні таблички - вироби преміум класу, що забезпечують ефектне оформлення фасадів будівель. Мають природний золотистий відтінок, помітні практично при будь-якого ступеня освітленості. Логотипи та написи гравіруються і заливаються емалями.

Пластикові - доступні вироби з яскравим привабливим дизайном. Призначаються для оформлення екстер'єру офісного або будь-якого іншого поміщений я. Нанесення зображень і тексту може бути здійснено або з допомогою прямої УФ-друку, або аплікацією плівкою, що самоклеїться, а в разі використання металізованого пластика - лазерним гравіюванням.

З натурального скла і оргскла (акрилу) - можуть бути як прозорі, так і непрозорі або пофарбовані в масі вироби, армовані пофарбованої підкладкою. Підходять до приміщень з будь-яким призначенням. Для виготовлення застосовується різні техніки нанесення аплікацій:

Використання самоклеючих плівок як з виворітного, так і з лицьового боку.

Друк УФ-отверждаются чорнилом

Піскоструминне гравіювання при нанесенні на натуральне скло

Лазерна та хімічна гравірування, з затіркою і без

Таблички з оргскла можуть кріпитися за допомогою дистанційного кріплення, тросових систем або безпосередньо до стіни, вони володіють сучасним технологічним видом, виглядає красиво і презентабельно.

Похожие страницы: