Вибираємо тротуарну плитку и Орион Транс

Вибір якісної тротуарної плитки - справа дуже непроста, розібратися в якому під силу лише досвідченому фахівцеві. Адже справжня якість бруківки, як і будь-якого іншого будівельного матеріалу, можна визначити тільки в лабораторних умовах. Але якщо вже ви вирішили зайнятися укладанням тротуарної плитки самостійно, ознайомтеся з критеріями, за якими бажано вибирати якісну бруківку.

Правильным выбором будет тротуарная плитка авеню, она имеет отличное качество и надежность.

Отже, основні критерії вибору наступні: естетичні властивості, вартість, фізико-механічні параметри і загальну якість. З естетичними властивостями все просто: тротуарна плитка повинна відповідати за формою і кольором загальному стилю оформлення фасадів розташованих неподалік будівель і ландшафту. З вартістю питання також більш-менш ясний: дешевої і якісної одночасно може бути тільки крадена дорога тротуарна плитка, у всіх інших випадках, дешева плитка, виготовлена з низькоякісної сировини, прослужить вам дуже недовго і принесе масу проблем. Тому не женіться за дешевизною при покупці бруківки, однак і не віддавайте за плитку скажені гроші - розумна ціна знаходиться десь посередині. Надмірно висока ціна може свідчити про погану організацію виробництва, або ж бути просто спекулятивною.

Найбільш важливим критерієм вибору плитки є її фізико-механічні властивості. Зрозуміло, що тротуарну бруківку необхідно вибирати з урахуванням навантаження, яку їй належить витримувати. Якщо для укладання пішохідної доріжки у дворі приватного будинку товщина тротуарної плитки може не перевищувати 40-60 мм, то для спорудження вуличного тротуару з досить інтенсивним рухом або паркування легкового транспорту необхідно вибирати бруківку товщиною в 80 мм і більше. Для автомобільних доріг з інтенсивним рухом, організації стоянок вантажного транспорту і інших задач, товщина плитки не може бути менше 100 мм, крім цього, необхідно також подбати про належну підготовку основи під її укладку.

Про загальну якість тротуарної плитки на око судити складно, якщо не проводити фундаментальний аналіз структури матеріалу, проте ретельний зовнішній огляд зайвим не буде. Так, занадто яскраве забарвлення бруківки однозначно повинна викликати підозри, адже надлишок барвника рано чи пізно позначиться на міцності плитки. Гладка плитка, що виготовляється із збільшеною кількістю води і застосуванням добавок, також має меншу міцність, ніж звичайна.

Вибравши підходящий варіант, завжди купуйте тротуарну плитку з невеликим запасом, в 5-10% від необхідної кількості. Пам'ятайте, що при її нестачі, докупити аналогічну по відтінку і іншим характеристикам бруківку буває практично неможливо. До того ж, іноді з'являється необхідність замінити одну-другу плитку, тому наявність кількох зайвих бруківок ніколи не завадить.

Похожие страницы: