Вибираємо ролети або як їх ще називають - Штори рулонні

Тканинні ролети складається з вала і полотна тканини, яке рівномірно намотується на вал, він може бути захований в короб (круглий, прямокутний) або може повністю відкритий (свободновісящая рольштори). Мають зручну систему управління, і ви можете опустити або підняти полотно до потрібного положення і зафіксувати на необхідному рівні, є різні системи управління - вони вибираються майстром - заміряє виходячи їх ваших побажань і технічних особливостей систем.

На сайте https://oknakr.dp.ua/tkanevye-rolety представлен широкий выбор фирм, которые изготовляют качественные тканевые ролеты.

Відкрита система - це рулонні штори, комплектація яких розроблена спеціально для кріплення на стулки вікон, вал відкритий і є зазор між тканиною і віконною рамою, тканину вільно звисає.

Закрита система - вал закритий і тканину рухається в направляющем жолобі (П-образному), це практично виключає зазори і просвіти. Їх встановлюють на пластикові вікна (П ВХ, євровікна) складаються в акуратну касету (рулонно-касетні штори), прикріплену до вікна, такі жалюзі називаються касетні рулонні жалюзі системи Rollite. Вони витончено виглядають на вікні і прекрасно поєднуються з портьєрами. Рулонні жалюзі з касетної системою чудово регулюють світловий потік від незначного затемнення до майже повного, якщо ми використовуємо спеціальну щільну тканину black out. Ось чому касетні рулонні штори замовляють як світлофільтри для вікон.

Закрита, коробова система відкрита система

Що краще замовити ролети або жалюзі?

У ролет тканину олотно згортається в акуратний рулон над вікном, кріпляться до стіни або стелі. Прекрасно поєднуються з традиційними шторами і можуть служити або доповненням до них, або як самостійний виріб. Широкий вибір кольорів та візерунків / фактур дозволяє підібрати тканину для будь-якого інтер'єру. А ролети київ або вертикальні тканинні жалюзі, які можуть виступати як закінчене рішення для вікна (або бути його частиною), виготовляються з тканини і пластика різної фактури, щільності, кольору і візерунка вони відрізняються за складом - жакардові, з додаванням льону, і бавовни, на основі поліестеру і скловолокна. Всі тканини для жалюзі просочені складом, що запобігає деформацію, вицвітання і забруднення, що робить їх зручними і практичними у використанні. Рулонними жалюзі потрібно тільки "сухий" догляд - очищення м'якою щіткою або пилососом з м'якою насадкою, не слід використовувати активні розчинники, не допускайте попадання води (наприклад дощу) на тканину і карниз !. Будьте обережні ланцюговий і керуючий механізми не люблять надмірних зусиль і недбалого ставлення. Ще один популярний вид ролет - рольставні (захисні жалюзі) чудова альтернатива простим віконним грат.

Рулонні штори забезпечені зручним і простим механізм управління. І коли необхідно відкрити вікно, ролети легко скручуються в рулон. Переконайтеся самі, що жалюзі рулонні - це чудова покупка для квартири, будинку або офісу, це вдале вкладення в красу, зручність, затишок і практичність. Ролети - це продукт сучасних технологій, що поєднує відмінні споживчі і декоративно-естетичні властивості.

Світлопровідність тканини вероятно головна властивість матерії, після естетичного. Це якісний показник наскільки матеріал тканини закриває приміщення від світла.

Ролети і жалюзі ціна

Щоб не зробити помилку з вибором ролет, викличте майстра - замірника, він привезе зразки тканин, різних колекцій, підкаже оптимальний варіант кріплення рулонних штор. Зробить необхідні заміри, підбере комплектацію (в залежності від вибору тканини, довжини, ширини вироби). Вартість ролет і жалюзі, залежить від якості використовуваних тканин а також керуючого механізму. Термін виготовлення рулонних жалюзі уточнюйте при замовленні (зазвичай 3 - 5 робочих дня). 

Похожие страницы: