​Стромбафорт

Стромбафорт-одна з найпопулярніших форм станозолола. Препарат оральний, має підвищену андрогенну активність (третина від тестостерону) і високу анаболічну (320% від тестостерону). Станозолол був розроблений ще далеко в 1962 році. Вперше він застосовувався на тваринах, але пізніше був затверджений FDA (управління контролю за харчовими продуктами та медикаментами в США) і почав стрімко набирати популярність серед спортсменів.

Наверное, найбільш відомий допінговий скандал в історії спорту був пов'язаний саме з застосуванням цього препарату. В 1988 році на Олімпійських Іграх у Сеулі спринт Бен Джонсон, вигравши останній етап з новим світовим рекордом, був дискваліфікований за застосування станозолола. Strombafort - відмінний таблетированный препарат з високою біодоступністю і стійкістю. Завдяки наявності в альфа-17 позиції алкільної групи, він не руйнується в печінці, але це ж властивость робить його токсичним.

Ефекти від прийому Стромбафорта

Як приймати Strombafort «Прорисовка» мускулатури. Стромбафорт покращує рельєфність м'язової тканини, і з-за цього дуже часто використовується у бодібілдерів при підведенні до змагань.

Збільшення витривалості та сильних показників.

Выведение лишней жидкости из организма. Станозолол часто використовується разом з метандростенолоном.

Ускорення обміну речовин і покращення аппетита.

Посилення дії інших анаболічних стероїдів. Станозолол в два рази знижує рівень глобуліну, що підвищує біодоступність прийнятих препаратів.

Антипрогестантный і антиестрогенний ефекти.

В основному станозолол використовується в період сушіння. Потому що властивість не накаплівати воду і придавати м'язовій рельєфності - досить рідко для анаболічних стероїдів, застосування Strombafort дуже популярне у бодибілдерів та культуристів. Также у менших дозувань його часто використовують в олімпіадах.

Похожие страницы: