Озеленение кафе та ресторанів

Відпочинок - це місце, де хочеться почувати себе вільно та прихильно. Безсумнівно, багатий вибір послуг та вкусних блюда грають велику роль, але не варто забути про інтер'єр. Правильне оформлення простору зразу повідомляє відвідувачам про стан закладу. А при високому рівні конкуренції важливо створити власний індивідуальний та оригінальний стиль.

Озеленение кафе та ресторанів - це створення справжнього оазису для відвідувачів, де завжди витає прохолода літнього дня і не покидає відчуття свіжості.

Чому варто вибрати професійне озеленення кафе та ресторанів?

Для того, щоб створити гармонічну та довговічну композицію варто звернутися в професійну дизайнерську компанію. Так як звичайне розміщення горшків з рослинами може погіршити зовнішній вигляд і вкаже на відсутність смаку. В обов'язковому порядку повинен бути розроблений проект озеленення, який включає в себе:

общая идея работы с помещением;

перелік кімнатних рослин та аксесуарів для них;

асортимент кімнатних рослин, план посадки та уходу.

Які рослини найкраще підходять для озеленення кафе та ресторанів?

Підбирати рослини для ресторанів і кафе в першу чергу необхідно, враховуючи дух закладів. Вони повинні поєднуватись між собою, створюючи єдиний ансамбль. Фікусы і пальми, наприклад, добре подчеркнути стиль заведений з європейською кухнею.

Суккуленти - виклику асоціацій з екзотичною Мексикою;

Цитрусовые растения - дополняют ресторан Кавказської кухни;

Великі популярності в тепле час року користуються відкритими терасами, літні кафе та верандами ресторанів. Шум міста хочеться змінити на шелест зеленого листя, а з запіленого мегаполісу перейти в квітучий сад, відчути прохолость і набратися сил.

Для озеленення веранду та терасу підходять кольорові та декоративно-лиственні рослини, які менш прихотливы в уході і стійкі до зміни погоди. Підчеркнути композицію можна за допомогою кашпо та вуличних вазонів, які можуть бути виконані з різних матеріалів.

Наш досвід роботи в області фітодизайну приміщень складає вже більше 50 років. За цей час було розроблено стиль роботи, яка базується на професійному, актуальному знанні та методиках, і любви до своєї справи.

Ми готові запропонувати готові проекти озеленення, а також розробити новий унікальний дизайн, який підкреслює достоїнства приміщень у кафе, ресторані та забудується відвідувачами.

Похожие страницы: