Один з пунктів культурної програми в Чернігові

Зазирни в Будинок Мазепи (Горького, 5А) - він же Будинок полкової канцелярії, білий будинок дивовижної архітектури, побудоване ще в XVII ст., З 1698-го їм володів гетьман Мазепа.

Далі вирушай на Болдині Гори (вул. Толстого). Цей парк дуже містичний. Тут знайдені кургани дохристиянських часів, є древня церква, невеликий цвинтар і печери з підземними церквами, келіями ченців-затворників і мощами святих. Працівники музейного комплексу Антонієвих печер (вул. Іллінська, 33) стверджують, що бачили там приведення ченця. Печери можна відвідати, ціна питання для дорослих - 15 гривень (€ 0,5), для студентів - 5 гривень (€ 0,2). Екскурсія з байками обійдеться в 50 гривень (€ 2).

Все интересные и главные события в Чернигове собраны на портале chernigiv-city.com и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Якщо віриш в прикмети, наступна локація саме для тебе! Поряд з Червоною Площею, за Драмтеатром, на самому початку вулиці П'ятницькій, знаходиться П'ятницька церква (вул. Гетьмана Полуботка, 3), де на протилежній від входу стіні є камінь. Багато перевіряли і переконалися, що, якщо доторкнутися до каменю і загадати бажання, після цього покласти монетку, бажання збувається. До речі, багато хто знає цю церкву по обкладинці українського підручника з історії.

Один з пунктів культурної програми в Чернігові - це концерти. Вартість квитка на концерт одного і того ж виконавця в різних містах може відрізнятися, тому в Чернігів іноді їздять навіть з Києва - спробуй поєднати уїкенд-тріп і яке-небудь класне виступ.

Періодично в одній з «Чашок» можуть проходити зустрічі з відомими людьми та майстер-класи. Коли раптом захотілося пригостити незнайомців гарячим напоєм або почастуватися, є послуга «Підвішений кави».

А якщо ти прокидаєшся ні світ ні даремно, то завжди можна випити кави в єдиному в місті McDonald's, де відкритий цілодобово.

Українці дуже люблять їсти і розважатися, а мода на тематичні заклади не обійшла і Чернігів. У підвалі на перетині проспекту Миру і вулиці Пирогова відкрився ресторанчик Чебуречна «Джентельмени удачі» (проспект Миру, 50), стилізований під в'язницю: столики зі скляною перегородкою і телефоном, як у місцях для побачень з ув'язненими, нари, меню, схоже на особисту справу укладеного, металевий посуд, фотозоні, де можна зробити на пам'ять знімок в профіль і анфас, тримаючи в руках порядковий номер, туалет у вигляді електростільці і пісуар в формі алюмінієвого відра. Перед входом ти побачиш вишку з тюремним спостерігачем, яку видно здалеку. Зустрічає гостей хостес в формі. Поки ти занурюєшся в атмосферу зони, за скляною стіною парять, смажать, готують. А коли ти наситишся чебуреками, на столі з'явиться вирок, тобто рахунок. В меню чебуреки, самса, а також баланда, страви названі «по фені». На чебурек, в залежності від начинки, витратиш приблизно 30 гривень (€ 1).

Похожие страницы: