Інноваційні функції принторів

Неважко помітити, що індустрія принтерів і МФУ не стоїть на місці, їдучи в майбутнє шаленим галопом. І сьогодні ми хотіли б познайомити вас з деякими останніми розробками, що обіцяють здивувати користувачів друкарської техніки і помітно спростити їм життя. Почнемо з ноу-хау одного з лідерів даної галузі - корпорації Hewlett-Packard, нещодавно представила громадськості розробку під назвою JetIntelligence, що зводить лазерний друк на принципово новий рівень.

Ремонт принтера Canon в Санкт-Петербурге быстро и качественно диагностика, профилактика и ремонт в кратчайшие сроки профессионалами, имеющим достаточный опыт и предоставляющим гарантии на свои услуги по самым выгодным и низким ценам

У компанії прекрасно розуміють, що протягом кількох останніх років у сфері лазерної друку не відбувалося нічого революційного. Ні, звичайно ж, принтери і МФУ день у день «розумнішають», нарощують виробничі потужності, перероджуючись в нові моделі, проте, що-небудь кардинально нове виробниками запропоновано так і не було. Зрушення трапився саме навесні 2015 року. У чому ж полягає настільки розрекламована революційність JetIntelligence?

Економічність на першому місці

Як відомо, дорожнеча витратних матеріалів несказанно засмучує більшу частину власників принтерів і МФУ - нові оригінальні картриджі реалізуються за свідомо завищеними цінами, що в свою чергу підвищує витрати на сторінку. Заправка картриджів лазерних принтерів кілька згладжує цю несправедливість, але чому б не придумати щось нове?

Нові пристрої HP буду оснащені парочкою вельми корисних сенсорів: оптичним і ультразвуковим. Останній в автоматичному режимі вирахує щільність паперу, а оптичний з'ясує, глянцева вона або матова. На основі отриманих відомостей апарат автоматично визначить необхідний для максимально якісного друку обсяг задіяного тонерного порошку. У підсумку отримуємо помітну економію тонера без будь-якого погіршення якості друку.

Нові захисні механізми

У JetIntelligence передбачений набір нових захисних механізмів, як-то: повідомлення про використання неоригінальних (сумісних) картриджів, прив'язка фірмових витратних матеріалів до конкретного пристрою (в інших апаратах картридж працювати не буде) і так далі. Чесно кажучи, нам ці нововведення не бачаться якимись надкорисну, більш того, досвід підказує, що подібні хитрощі зазвичай спрямовані на те, щоб заправка картриджів для принтера стала більш складною.

Похожие страницы: