Морилка для дерева на водній основі

Недорога і зручна в роботі морилка для дерева (бейц) - економічно вигідний спосіб підкреслити природну красу деревної текстури, надати престижний благородний вид непоказною меблів. Так як на обробленої морилкою поверхні не утворюється щільний непрозорий шар, навіть дешева деревина оживає, грає, стає яскравішим і ефектніше. На відміну від емалей, фарб і лаку, якісна морилка на водній основі проникає глибоко всередину, створює візуальне відчуття бархатистості дерев'яних елементів і деталей.

Отличного качества морилки для дерева вы можете купить на сайте магазина MultyDecor.

Якщо ви сумніваєтеся в своїх знаннях і не знаєте, як правильно вибрати морилку по дереву для отримання бажаного результату, звертайтеся до спеціалізованого інтернет-магазин ТБМ-Маркет. Тут працюють справжні професіонали. Вони порадять, підкажуть, допоможуть визначитися з вибором.

Що таке морилка для дерева

Історія появи водорозчинні тонуючого розчину для обробки дерева - морилки - своїм корінням сягає в сиву старовину. В середині ХIХ століття її вперше виготовили в Німеччині з пухкої, багатою перегноєм породи, видобутої біля Кельна. Фарбувальні властивості «кельнської землі» були виявлені випадково. Рідкий водний розчин «чарівного» грунту, нанесений на папір або дерево, фарбував їх в насичений коричневий колір. Так як його запаси виявилися дуже мізерними, сьогодні для виготовлення морилки використовуються природні органічні речовини - вугілля і нафта.

Головні плюси морилки на водній основі і її основні переваги перед олійними фарбами і фарбами на хімічних розчинниках - це

натуральність;

відсутність токсичних добавок;

простота і зручність застосування;

чудова адгезія з деревом;

чудовий результат при мінімальних грошових вкладеннях, що важливо для фарбування великих площ.

Різноманітність видів і широта цінового діапазону дозволяють вигідно купити морилку в інтернет-магазині «ТБМ-Маркет» та виконати обробку всього дерев'яного будинку або дачі без серйозних матеріальних витрат.

Виготовлений в промислових умовах бейц володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Надає бактерицидну дію і істотно продовжують життя дерев'яних виробів. Тонування дерева за допомогою морилки - зручна і проста технологія, освоїти яку може будь-який домашній умілець.

Похожие страницы: