Махрові халати з іменною вишивкою

Останнім часом в достатку товарів імпортного виробництва, що заполонили сучасний ринок, вітчизняні виробники, здавалося, зовсім загубилися. А в умовах зростаючих курсів валют, другосортний імпорт за захмарними цінами стає все менш привабливим і, як ніколи, все більш впевнено заявляє про себе вітчизняний виробник, пропонуючи високу якість товару і його різноманітність. Махрові халати з іменною вишивкою від нашої компанії - це поєднання передових технологій і найкращих швейних традицій. Для виробництва наших халатів з вишивкою ми використовуємо сировину виключно найвищої якості - махрова тканина з стовідсоткового бавовни, вирощеного в екологічно чистому районі Бурси. Вишивка на халаті проводиться німецькими віскозними нитками GUNOLD Sulky з характерною для них високою світлостійкістю і точністю відтворення кольору - вишивка зберігає свій колір, навіть після багатьох років. Колірна гамма - 390 кольорів!

Висококласне швейне обладнання у виробництві наших халатів, дозволяє домагатися виняткової якості і зносостійкості вироби. Потужні і функціональні вишивальні машини, за допомогою комп'ютерного програмного забезпечення, дозволяють виконувати вишивку будь-якої складності. Станьте творцем свого халата з вишивкою. Все халати від компанії шиються індивідуально! Тому, ми можемо запропонувати Вашим вибором не тільки бажану модель халата будь-якої довжини і розміру, будь то халат з капюшоном або класична модель з коміром Шальке, а й врахувати всі особливості Вашої фігури.

Фантазуйте, а наші дизайнери допоможуть втілити в життя Ваші найнеймовірніші ідеї. Це може бути не просто напис на халаті, а унікальна вишивка, створена Вами за допомогою наших дизайнерів! Зручна і доступна форма замовлення на нашому сайті зробить процес вибору Вашого халата легким і приємним. А якщо Вам потрібна допомога, Ви завжди можете звернутися до наших привітним менеджерам. Завдяки точно налагодженій системі кур'єрською і поштової доставки, купити халат з іменною вишивкою тепер легко не тільки в центрі, але і по всій країні. Крім того, купуючи на замовлення іменний халат з вишивкою ініціалів, малюнка, імені, від нашої компанії Ви підтримуєте вітчизняного виробника.

Похожие страницы: