КОЛИ КРАЩЕ БУДУВАТИ БУДИНОК?

Як правило, будівництво будинків відбувається в теплу пору року, але сучасна технологія будівництва каркасного будинку дозволяє виконувати роботу і в зимовий час.

Що таке реструктуризація боргу, яка від нього вигода і шкода.

Багато фахівців вважають, що саме зима є найкращим часом для проведення будівництва. Звідки ж такі переконання? Все досить просто - в зимовий період повітря достатньою сухий, при цьому мокрі опади досить рідкісне явище. Ці показники надають оптимальні умови для побудови конструкцій з дерева.

Великою перевагою будівництва каркасних будинків перед іншими видами будівель можна назвати можливість проведення робіт при низьких температурах.

Установка гвинтового фундаменту для майбутнього будинку проводиться при будь-якій температурі приблизно за два дня. У зимовий час будівельники використовують спеціальну монтажну піну, а домокомплект проводиться в тепловому цеху, а не на будмайданчику.

До інших переваг проведення будівництва взимку відносять:

кращу якість дерева, оскільки взимку вибір матеріалів завжди більше;

немає ризику зараження грибком або комахами;

найкраща усадка і швидке висихання;

швидке виморожування зайвої вологи з деревини.

Крім того, взимку набагато простіше добиратися до ділянки, де проводиться будівництво, адже в інший час можуть виникати такі проблеми, як розмитість грунтових вод або перевантаженість трас. Тобто, даний факт, безумовно, дозволить заощадити час, як замовнику, так і підряднику.

Відсутність випадання мокрого опадів - велика перевага, що дозволяє швидко звести будівлю, не замочивши дерев'яну конструкцію. Чисте будівництво каркасних будинків під ключ взимку - безумовно приємний фактор. Замовивши будівництво будинку взимку, замовник не тільки заощадить час, але також і зможе заощадити з фінансової точки зору. Економія коштів обумовлена низькими цінами на матеріали в зимовий час. Таким чином, можна заощадити, як на будматеріалах, які використовуються для зведення основи будинку, так і на оздоблювальних матеріалах.

У багатьох європейських країнах споруда каркасних будинків відбувається круглий рік, ні спекотна погода, ні мороз, чи не становлять перешкод для зведення будинку.

З вищеописаного напрошується висновок, що технології будівництва каркасних будинків дозволяє обзавестися своїм будинком в будь-який час року.

Похожие страницы: