​Картини-розмальовки за номерами для дітей

Картини-розмальовки за номерами для дітей.

Малювання на полотні - заняття, яке здатне принести дитині величезну кількість задоволення. Адже цей вид мистецтва дозволяє маляті відчути себе в ролі справжнього художника, особливо якщо при малюванні на полотні використовується мольберт. Однак далеко не всі діти можуть самостійно намалювати картину, оскільки їм часто не вистачає почуття пропорції, фантазії, просторового мислення, художнього смаку і інших якостей, необхідних для створення справжнього шедевра.

Вы можете посетить интернет магазин картин по номерам для детей и взрослых и приобрести картины стандартного вида или купить модульные раскраски по номерам на холсте высокого качества по доступным и приятным ценам

Картини за номерами

Картини за номерами.

Але сьогодні для того, щоб дитина відчула себе в ролі художника, він не зобов'язаний володіти всіма азами цієї професії, досить купити йому розмальовку за номерами на полотні. Вибирати першу картину слід дуже уважно. Не потрібно купувати занадто велику розмальовку, яка передбачає використання величезної кількості квітів. Це може відлякати вашого малюка і сформувати негативне ставлення до малювання.

Правила вибору розмальовок по номерах.

Якщо ви хочете, щоб малювання на полотні стало для дитини улюбленим заняттям на довгий час, приділіть достатньо уваги вибору розмальовки за номерами. Для цього врахуйте наступні фактори:

Вік дитини. Чим молодша художник, тим з меншого числа деталей повинна складатися картина за номерами. Крім того, деталі повинні бути досить великими. Далі дитині з кожним разом можна давати все більш складні і складні розмальовки.

Наявність навичок малювання. Непідготовленим дітям краще купувати готові набори з невеликою кількістю квітів, а ось більш досвідченим «художникам» можна запропонувати картини, які потребують змішування фарб і інших навичок.

Побажання дитини. Постарайтеся, щоб зображення на купленій вами картині, подобалося малюкові. В такому випадку він буде малювати з більшою охотою і, відповідно, це принесе йому більше радості. Наприклад, якщо він любить кішок, купіть йому розмальовку за номерами саме з таким зображенням, а якщо квіти, - не відмовляйте йому і в цьому задоволенні.

Розфарбування по номерах, створена руками дитини, довше буде радувати вас, якщо вона буде намальована з використанням акрилових фарб.

Яку користь приносять дитині розмальовки за номерами?

Картини за номерами

Малюємо по цифрам.

Розмальовки за номерами на полотні, підібрані відповідно до віку, кругозором і побажаннями дитини, крім задоволення надають йому можливість отримати ряд бонусів, а саме:

Стати більш терплячим. Розфарбування картини на полотні може зажадати у дитини не одну годину часу, що навчить його посидючості і терпіння. А ці якості дуже йому знадобляться в майбутньому, коли він почне освоювати лист і знайомитися з більш серйозними науками.

Підвищити свою самооцінку. Розмальовуючи картину, дитина освоює нові навички і це дає йому можливість пишатися собою. По завершенні роботи над картиною у малюка з'явиться більше впевненості в своїх силах, адже йому вдалося досягти мети.

Навчитися розбиратися в мистецтві. Вченими доведено, що діти, які займалися малюванням в ранньому віці, в дорослому житті мають художній смак і відчуття гармонії.

Зняти стрес. Дорослим може здатися, що у дитини немає причин для стресу, проте це не так. І розмальовки за номерами на полотні можуть стати відмінним притулком для малюка. Процес створення картини заспокоює дитину і дозволяє замінити негативні емоції позитивними.

Вивчити цифри. Оскільки кольору в розмальовках картин за номерами позначені цифрами дитині в процесі малювання не залишається нічого іншого, як вивчити їх. І чим більш складними будуть картини, тим більше чисел доведеться освоїти вашому малюкові. Можливо, спочатку маленький художник і буде питати цифри у дорослих, але дуже скоро йому це набридне і в результаті він освоїть нові знання.

Похожие страницы: