Хто користується послугами шлюбних агентств

Хто користується послугами шлюбних агентств

Співвідношення чоловіків і жінок в більшості агентств - 40 на 60 відсотків. Фахівці кажуть, що жінкам легше прийти в подібні організації. "Для чоловіка звернутися в агентство і визнати, що у нього у самого не вийшло когось знайти - це цілий подвиг", - розповіла Ольга Корнєєва, психолог-консультант агентства "Візаві".

При цьому жінки шукають відбулися, особистісно зрілих, соціально успішних чоловіків. А от чоловікам до душі спокійні, ніжні, розуміючі супутниці.

Большенство фірм вам запропонують два типи послуг:

доступ до бази кандидатів, де ви можете переглядати профілі клієнтів і просити їх телефони;

індивідуальний пошук партнера з консультаціями фахівців, підготовкою і проведенням зустрічей.

Щоб дізнатися, як шукають другу половинку в елітарному суспільстві, ми вирушили в шлюбне агентство цільового пошуку, яке працює з керівниками і власниками бізнесу, топ-менеджерами і експатами. Тут технології пошуку партнера відрізняються від звичайних шлюбних агентств і, більш того, засекречені.

Відомо лише, що кандидатів знаходять в бізнес-клубах, закритих ділових співтовариствах і на закритих світських заходах, а в якості інформаційних джерел для пошуку використовують, наприклад, дані кадрових агентств.

З клієнтами укладається договір, в якому прописано, що їм нададуть безліч кандидатів на роль супутника життя. Діє він чотири місяці - саме стільки в середньому потрібно на те, щоб підготувати людину до зустрічі, знайти пару і завести первинні відносини.

Ще один спосіб познайомитися - сходити на вечірку, наприклад, на speed dating. Швидкісні побачення проходять в клубах або ресторанах, тривають по кілька хвилин, після цього партнери міняються. Вхід на захід коштує певну суму, беруть участь в них в основному люди від 35 до 45 років, молодші зустрічаються рідко.

Похожие страницы: