Заказать разработку сайта

Якщо ви хочете створити сучасний ефективний сайт з нуля або модернізувати існуючий ресурс, рекомендуємо скористатися послугами з розробки і створення вашого проекту нашої компанії професіоналів.

Вы можете быстро и надежно заказать разработку сайта любой сложности, с учетом индивидуальных запросов, с предоставлением широкого спектра дополнительных услуг от команды профессионалов с большим опытом работы на самых выгодных условиях по самым приятным и оптимальным ценам

Не знаєте, яким повинен бути ваш інтернет-ресурс? Довірте створення сайтів тим, хто цього дійсно розбирається. Ми знаємо, як зробити з відвідувача покупця, як спонукати клієнта залишити на сайті заявку, як зробити так, щоб він подзвонив. Ваш сайт стане затребуваним, зможе приносити стабільний дохід і перетвориться в один з чинників зростання вашого бізнесу.

Що ми вміємо?

Реалізуємо проекти будь-якої складності: від створення Лендінзі до запуску корпоративних порталів, інтернет-магазинів і онлайн-сервісів.

Створюємо адаптивні сайти

Всі сайти, розроблені в нашій компанії - адаптивні. А це означає, що вони будуть відмінно відображатися на всіх пристроях - і на персональних комп'ютерах, і на мобільних пристроях, і навіть на розумних годиннику.

Фахівці можуть вирішити задачу по створенню сайту будь-якої технічної складності.

Ви можете купити повний комплекс послуг по розробці веб-сайту, що включає наступні опції:

Підбір і покупку доменного імені

послуги хостингу

Професійну розробку каталогів і навігації

Створення індивідуального дизайну

Розробку системи управління

Технічну підтримку сайту

Просування в пошукових системах

Ціна створення сайту залежить від багатьох факторів. Вартість Вашого сайту розраховується виходячи від вимог до дизайну, набору використовуваних модулів (інтернет-магазин, каталоги, фотогалереї, інтеграції з 1С і онлайн-сервісами, і т.д.), використовуваної системи управління контентом сайтом (CMS), обсягу робіт з програмування сайту та інших факторів, що забезпечують індивідуальність і необхідну функціональність сайту.

Ми не беремо ціни "зі стелі" - вони визначаються після ретельного опрацювання нами Вашого технічного завдання на створення і калькуляції всіх видів робіт. до Ваших послуг такце надаємо пакети готових рішень. Розцінки визначаються такими факторами:

Кількість сторінок

Технічна складність

унікальність

Також ціни по створенню веб-сайту залежать від вартості додаткових послуг з технічної підтримки, просуванню і розкрутці. Для того щоб купити сайт, ви можете залишити заявку на пошук фахівця (із зазначенням відповідної ціни або без нього) або самостійно вибрати виконавця з каталогу.

Похожие страницы: