​Як зробити стійкий макіяж

Як зробити стійкий макіяж? Стійкий макіяж часом стає для дівчини не примхою, а прямою необхідністю. Насичений графік не дозволяє протягом дня відволікатися, а виглядати потрібно бездоганно? Значить, пора задуматися над тим, як продовжити стійкість косметичних засобів або доповнити їх б'юті-новинками, що забезпечують тривалість макіяжу.

  • Лучшая  студия макияжа подберет для Вас макияж на каждый день или к торжеству, учитывая все Ваши индивидуальные особенности и характер события, умело применяя все последние модные тенденции визажного искусства по доступной и приятной цене.

Оновлювати макіяж очей протягом дня вкрай незручно. Однак далеко не всі тіні для повік здатні зберегти насиченість кольору тривалий час, а неякісні екземпляри взагалі скочуються в складочки вже через пару годин після нанесення. Тому виробники косметики запустили новий продукт під назвою праймер. Він не тільки підвищує стійкість тіней, але і робить їх відтінки більш помітними, що особливо актуально, якщо у вас є палетка з красивими, але слабопигментированние тонами. Наносите праймер безпосередньо перед використанням тіней, і тоді їх стійкість вас не розчарує.

Волосся брюнеток мають різні відтінки і тому при нанесенні макіяжу цю особливість можна залишити без уваги. Тона, які чудово виглядають в поєднанні з каштановим волоссям, можуть поблёкнуть під фарбами коричневих волосся.

До насиченим каштановим волоссям підійде найяскравіший і сміливий макіяж, але за умови, що шкіра особи не смаглява. На цьому тлі чудово виглядають рожеві, сливові і червоні відтінки. Найголовніше в макіяжі - це виділення губ і очей. Яскраві губи прекрасно підійдуть брюнеткам з каштановим волоссям і зроблять їх чарівними.

Для дівчат з коричневим кольором волосся макіяж потрібно вибирати в мідних і медових тонах. Відтінки жовтого і золотого кольору прекрасно поєднуються з волоссям шоколадного кольору. Як один з кращих варіантів для брюнеток це макіяж медового і мідного кольорів змішаних між собою.

Брюнетки з відтінками карамельного кольору можуть не соромитися у виборі макіяжу. Їм підійде найяскравіший і яскравий макіяж. В якості вечірнього варіанту можна нафарбувати очі блискучими тінями, не забуваючи підвести очі коричневим олівцем. Особливу увагу варто приділити губам. Вони повинні блищати палітрою яскравих фарб, головне - правильно підібрати помаду, відштовхуючись від тону шкіри.

Головне правило при виборі макіяжу - це тон шкіри. При світлій шкірі потрібно постаратися не зробити її ще більш блідою різними пудрами. Якщо шкіра смаглява, то принцип дії не змінюється, не потрібно робити таку шкіру ще темніше, тим самим оточуючим може здатися що ваше обличчя брудне.

Ще одна дуже важлива особливість макіяжу - це колір очей. Для дівчат з зеленими очима підійдуть сливові тіні, для блакитнооких - відтінки світлішими. Дотримуйтесь цих нескладних правил і ви завжди будете на висоті!

Похожие страницы: