Як Вибрати Сайдинг

підібрати

Як вибрати сайдинг: поради та рекомендації

Через два роки після того, як ви обшили будинок сайдингом, ви зможете самі відповісти на це питання. Але, чи не краще ознайомитися з відгуками покупців сайдингу ще до початку робіт?

- Вініловий сайдинг - найлегший. Їм можна обробити фасад садового будиночка, який стоїть на чотирьох цеглинах. Правда, яскраві кольори швидко тьмяніють. Тому все беруть білий або світло-сірий.

- Був на будівельному ринку і придивлявся до вінілового сайдингу. Він уже у контейнера виглядає якимось тьмяним, курних. А на двох планках були тріщини, напевно, хтось зачепив з покупців.

- Якщо ви хочете терміново продати будинок, то краще за все його обробити вініловим сайдингом. Покупець рідко замислюється над тим, що приховує яскравий фасад.

- Вініл, звичайно, найдешевший матеріал. Але, якщо робити справжній вентильований фасад, то потрібно враховувати вартість теплоізоляції, системи кріплення і монтажу. Якщо все це скласти, то економія на матеріалі виявиться зовсім невеликий.

- Металевий сайдинг - найміцніший з усіх, його застосовують в Сибіру. Там суворі кліматичні умови, а метал витримує будь-який мороз.

- Метал - матеріал, звичайно, хороший, поки він не почав іржавіти. Якщо ви подряпає металевий сайдинг, то скоро з'явиться іржа. До того ж його роблять з дуже тонкого листа, товщиною всього 0, 5 мм. Такий сайдинг легко деформується.

- Металевий сайдинг більше підходить для обробки фасадів виробничих приміщень, побутівок. Я б не хотів жити в залізному контейнері.

- З'явився новий тип фасадний дошки - сайдинг з фіброцемента. Фактично - це бетон, Він складається з цементу і піску з добавкою волокон целюлози. Дуже міцний і довговічний матеріал. Виробляється в Бельгії.

- Фіброцементний сайдинг продається вже пофарбованим в десятки квітів. Декоративне покриття не вицвітає на сонці. Фіброцемент не боїться вологи, витримує будь-який мороз.

- Найкращий сайдинг зроблений з фіброцементу. Він не горить, не поширює полум'я і не виділяє шкідливі речовини.

Похожие страницы: