Як вибрати сантехніку

Питання вибору якісної сантехніки актуальний для всіх, хто займається ремонтом глобально. Статистика показує, що, в середньому, ремонт сантехніки проводиться один раз в десять років. При виборі сантехніки важливо правильно уявляти собі, який Ви хочете бачити свою ванну кімнату.

Очень важен Выбор сантехники, как сдеать это, можете прочитать на портале.

Щоб правильно вибрати сантехніку, потрібно заздалегідь підготуватися і визначити:

1) бюджет;

2) план приміщення (щоб врахувати планування);

3) бажаний матеріал сантехніки;

4) необхідну функціональність і ергономічність.

Матеріал, з якого виготовлена сантехніка

При виборі сантехніки обов'язково слід врахувати матеріал, з якого вона виготовлена. На сьогоднішній день виробниками використовується чотири основних матеріалу.

Кераміка. Залежно від пористості і водопоглинання кераміка представлена у вигляді порцеляни та фаянсу. Важливо пам'ятати, що головною перевагою порцеляни є його довговічність, також він менше вбирає грязь і запахи. Фаянс не так міцний і швидше вбирає грязь за рахунок своєї пористої структури.

Чавун. Чудовий матеріал, який відрізняється високою міцністю, низькою пластичністю, економною вартістю; єдиним недоліком є його велика вага.

Сталь. Вода швидко остигає в сталевий сантехніці, цей матеріал схильний до деформацій і піддається корозії.

Акрил. Це легкий матеріал, що володіє хорошою електроізоляції, простий у догляді. Недоліками є його знижена міцність і проблемність в обробці - акрил може тріснути.

Радимо вам вибирати сантехніку одного виробника і одного року випуску. Важливо уважно оглянути покупку на наявність пошкоджень, адже ремонт може обійтися дорожче.

Не можна однозначно стверджувати, що вітчизняний виробник гірше закордонного: в останні роки в Росії з'явилося кілька заводів, які працюють за іноземної технології і випускають пристойну сантехніку. Якщо ж Ви все-таки вибрали імпортного виробника, докладаємо коротку довідку: італійці та французи створюють високоякісну і дорогу сантехніку; німці роблять добре, але не завжди дорого; фіни і шведи порадують ціною.

Похожие страницы: