Як Монтувати Сайдинг Інструкція

Інструкція із встановлення

Інструкція з монтажу сайдингу, монтаж сайдингу інструкція, своїми

Вам пропонується докладна інструкція по самостійному монтажу сайдингу. Керівництво універсальне. Слідуючи його положенням, ви зможете виконати обробку будь-яким сайдингом, що передбачають монтаж на обрешітку: фіброцементними, дерев'яним, металевим, вініловим і ін.

монтуємо обрешітку

Зміст статті

Сайдинг найкраще кріпити до попередньо змонтованої обрешітки. Працюємо в наступному порядку.

Перший етап - вибираємо матеріал

Каркас можна зібрати з дерев'яного бруса або металевого профілю. Вироби з металу міцніші і довговічніші. Крім цього, металева обрешетка набагато легше кріпиться до нерівного основи.

Установка профілів виконується з півметровим кроком. Для кріплення до стіни використовуються підвіси. Ця методика дозволить нівелювати перепади поверхні і закріпити елементи каркаса за рівнем.

Дерев'яні лати дешевше. При виборі цього варіанту звертайте увагу на стан деревини. Забороняється, щоб:

  • матеріал сотався;
  • був деформованим;
  • мав синюшні плями і сліди гнилі і т.д.

Елементи дерев'яної обрешітки потрібно просочити антипиреном і антисептиком. Якщо будинок побудований з дерев'яних елементів, стіни також слід обробити перерахованими препаратами.

Другий етап - готуємо підставу

Обрешітку найлегше кріпити до рівному основи. В першу чергу прибираємо будь-які деталі, які можуть перешкодити. Це всілякі плитки, бруски, лиштви, водостоки і т.д.

Третій етап - встановлюємо напрямні

Сайдинг найкраще кріпити горизонтально. Бруски або профілі обрешітки в такому випадку фіксуємо вертикально.

Для кріплення напрямних до дерев'яних стін використовуємо цвяхи або саморізи. Якщо будинок побудований з бетонних блоків або цегли, кріпимо дюбелями, попередньо висвердливши для них отвори в стіні будинку.

Кожну рейку вирівнюємо за рівнем.

Важливо! Якщо ви плануєте виконувати зовнішнє утеплення стін, обрешітку для сайдингу найкраще кріпити вже після завершення всіх ізоляційних робіт. В даному випадку риштувань буде дві: для ізоляційних матеріалів і для облицювання. При цьому рейки двох каркасів повинні розміщуватися паралельно один одному.

Можете, звичайно, спробувати укласти ізоляційні шари після кріплення обрешітки для сайдингу , але так не дуже зручно.

Монтуємо J-профілі

Стартові напрямні повинні бути закріплені ідеально, тому що від правильності їх установки залежить якість всієї облицювання.

Похожие страницы: