Вертикальний Сайдинг Фото

вертикальний сайдинг

Вертикальний сайдинг: монтаж своїми руками

Вертикальний вініловий сайдинг - це абсолютно нове слово в обробці сучасних будівель. Матеріал надає можливість створювати вражаючий варіанти дизайну фасадів. А завдяки оригінальності своєї геометрії і унікальному типу тиснень, подібні панелі повністю імітують структуру натурального дерева.

Якщо подивитися на фото вертикального сайдинга, найчастіше використовують даний матеріал для облицювання великих багатосімейних будинків - квадрохауси, дуплексів або ленхаусов. Завдяки своїм візуальним особливостям, застосування в обробці вертикального сайдинга дозволяє вигідно виділяти певні частини фасаду будівель або будь-які конкретні його елементи. Все це додає будівлям дійсно дуже престижний і незвичайний зовнішній вигляд.

Сучасний сайдинг вертикального типу може похвалитися цілою низкою переваг, серед яких:

  • Дизайн - будучи оформленим в різних кольорах, він повністю повторює чітко виражену фактуру натурального дерева;
  • Геометрія панелі - сайдинг такого типу має ребрами жорсткості, які надають конструкції додаткову міцність, а також стійкість проти різних природних явищ;
  • Висока якість - сайдинг відрізняється особливо високою стійкістю до ультрафіолету і деформацій;
  • Товщина - панелі вертикального типу є більш товстими в порівнянні з горизонтальними (1.5 мм).

Компанія «Стройресурс» рада запропонувати вам широкий асортимент високоякісного вертикального сайдинга від виробника. А значить, що придбати його у нас ви зможете без зайвих переплат і з гарантіями якості. Вам потрібно лише вибрати відповідне рішення по виконанню, а ми в найкоротші терміни доставимо його вам!

Похожие страницы: