Опалення - це найважливіший елемент облаштування житла, який прямим чином впливає на створення комфортних умов проживання. Однак буває так, що інтер'єр не дозволяє вписати в нього традиційні радіатори. Саме тому і були випущені вертикальні радіатори опалення - пристрої з привабливим дизайном і хорошими технічними властивостями.
- Для ценителей высокого стиля в отоплении, сочетание невообразимых очертаний предлагаем купить вертикальный радиатор по самой выгодной и приятной цене
Такі теплові прилади правильніше назвати високими. За рахунок конструктивних особливостей їх неможливо встановити традиційним способом - під віконним отвором. Вони розрізняються за такими критеріями:
1. За матеріалом виготовлення:
Фото вертикального чавунного радіатора1.1. Чавунні. Огляди радіаторів опалення відзначають велику кількість плюсів: хороший коефіцієнт тепловіддачі, витримують високий тиск в системі, не мають обмежень по кислотності теплоносія, повільно корродируют, ціновий сегмент - середній. Але при цьому відрізняються великою вагою і тепловою інерцією, вимагають міцних кріплень і відповідної обв'язки, неможливо встановити терморегулятори.
1.2. Алюмінієві вертикальні водяні радіатори опалення відносяться до низькотемпературних опалювальних приладів, тобто рівень віддачі тепла в навколишнє середовище забезпечується за рахунок великої площі самого агрегату. При цьому підтримується стабільна температура від +22 ° С при tтеплоносітеля = до + 60-70 ° С. Плюси: невелика вага, мала інерційність, з'єднання секцій за допомогою сталевих ніпелів, що дозволяє легко замінювати пошкоджені частини.
Недоліки: дорогі, вимагають наявності автоматичного клапана для скидання накопичився водню, обмеження по pHтеплоносітеля≥7, робочий тиск в системі не повинно перевищувати 8-10 атмосфер.
1.3. Сталеві радіатори, конструкція «настінна панель» або «трубчаста», випускаються зі сталі товщиною до 1,5 мм. Сварка деталей здійснюється стандартним або лазерним методом. Поглиблення на поверхні панелей - це сполучні канали, звані колекторами. Зовні покривається термостійкими лаками або емаллю.
Панельні радіатори мають більшу тепловіддачу, рівень якої можна регулювати автоматичним термостатом, а також витримують робочий тиск до 10 атмосфер. В мінусах - сприйнятливість до гідроударів, не можна допускати відсутність води в приладі більше 2 тижнів. Застосовуються для централізованих систем опалення.