Вініловий Сайдинг під Дерево

Вініловий сайдинг під

Сайдинг під дерево: відео-інструкція по монтажу своїми руками

Який краще сайдинг: вініловий або металевий?
Зважившись на ремонт, оздоблення або реставрацію фасаду, перше, що багатьом спадає на думку - це сайдинг. І дійсно, складно підібрати більш універсальний і надійний матеріал. Але в цій статті мова піде не про те, як обробити будинок, а про те, який краще сайдинг вініловий або металевий, адже багато домовласників дуже часто задаються таким питанням.
Перш ніж почати розмову про те, який сайдинг краще металевий або вініловий, необхідно з'ясувати, що ж являє собою цей оздоблювальні матеріал, і в чому секрет його популярності серед замовників і будівельників.

По суті, сайдинг - це різновид навісних вентильованих фасадних систем. Всі подібні системи відрізняє одна характерна особливість, а саме, монтаж не на саму поверхню, а на деякій відстані. Це дає можливість повітряним масам вільно циркулювати під обробкою, що значно зменшує кількість вологи на поверхні, а як наслідок, не утворюється грибок і шкідлива цвіль.

Чи не в залежності від того, який ви виберете сайдинг металевий або вініловий, всі вони володіють певним набором якісних характеристик, як позитивних, так і негативних. Знати їх просто необхідно, щоб не зіткнутися згодом з непередбаченими проблемами.
Сайдинг, не в залежності від матеріалу, з якого він виготовлений, може використовуватися в будь-якій кліматичній зоні. Йому не страшні сильна спека і морози. Хоча якщо у вашому регіоні дуже часто йдуть дощі, то краще все-таки віддати перевагу вінілового варіанту, так як він більш стійкий до води і не піддається корозії.
Сучасний сайдинг - це необов'язково горизонтальні смуги, він може бути найрізноманітнішим, і в тому числі, імітувати різні природні матеріали, такі як камінь або дерево. Така різноманітність дає величезне поле для дизайнерської фантазії, особливо якщо застосовувати комбінування.
Сайдинг низької якості, може вигоряти на сонці і втрачати свій зовнішній вигляд. Актуально це як для вінілу, так і для металу, тому вибираючи сайдинг в магазині, обов'язково зверніть увагу на сертифікати відповідності стандартам, або просто беріть те, що вам порадять знайомі з особистого досвіду.
Будь-сайдинг має температурну деформацію. Насправді, це не так страшно як могло здатися, інструкція по монтажу передбачає цю особливість, тому панелі не притягують до основи впритул, а залишають невеликий зазор між отвором і капелюшком кріплення.
У порівнянні з багатьма видами обробки, ціна сайдинга досить низька, але не варто кидатися за необґрунтовано дешевим матеріалом. Швидше за все, це неякісний контрафакт, який досить швидко прийде в непридатність.
Тепер, коли всі пріоритети розставлені, можна переходити до питання, який сайдинг краще вініловий або металевий. А якщо ви до сих пір сумніваєтеся, що монтаж панелей можна зробити самостійно, рекомендуємо вам подивитися відео в цій статті, на якому послідовно описані всі етапи обробки будинку .
Отже, металевий сайдинг являє собою тонкий оцинкований лист, покритий спеціальною полімерною фарбою, яка захищає його від корозії і значно збільшує термін служби. Якісні полімерні покриття не потребують реставрації, і можуть служити кілька десятків років, хоча в цьому випадку не можна забувати про масу недобросовісних виробників, які замінюють дорогий полімер на більш дешеві барвники, які втрачають свій колір вже через один - два роки.

Похожие страницы: