Вініловий Сайдинг Grand Line

Виробництво вінілового сайдинга Гранд Лайн

Вініловий сайдинг Grand Line® - кращий вибір оздоблення для вашого будинку

Група компаній «Grand Line» займається виробництвом вінілового сайдинга і софіта Grand Line® з 2010 року. Нові будівельні матеріали зайняли помітне місце на вітчизняному будівельному ринку - за обсягом виробництва вінілового сайдинга компанія всього за кілька років вийшла на четверте місце в Росії.

Текстура панелі сайдинга Гранд ЛайнУ цехах використовується обладнання від провідних світових компаній, у виробництві - фірмові компоненти і оригінальні добавки, що поставляються європейськими та американськими партнерами.

У 2013 році випуск продукції був розширений відразу по декількох напрямках. Виробничі потужності заводу зросли в 2.5 рази, кількість можливих забарвлень продукції збільшилася на шість позицій, були розроблені і впроваджені дві нові колекції вінілового сайдинга.

Рецептура вінілового сайдинга Гранд Лайн® - досконалість фасадної обробки

SUNPROOF GL - рецептура для зовнішнього шару вінілових виробів, яка визначає їх багаторічну стійкість до вицвітання. Шар SUNPROOF GL забезпечує стійкість кольору до ультрафіолетового випромінювання протягом як мінімум дев'ятирічного терміну, в тому числі у коричневого покриття. SUNPROOF GL випробовувалася за різними методиками, вона має сертифікати якості компанії Penn Color (провідний американський виробник фарбувальних пігментів) і дозволяє сайдингу довгі роки зберігати первинну соковитість забарвлення.

SHOCKPROOF GL - унікальний склад для нижнього шару вінілового сайдинга Grand Line. Він підвищує ударну міцність панелей в 6 (!) Разів з гарантованим збереженням цієї властивості на термін до 50 років.

TERMOPROOF GL - комплекс спеціальних компонентів для підвищення термічної стійкості сайдінгових панелей Гранд Лайн®. Рецептура TERMOPROOF GL збільшує стійкість матеріалу до перегріву, знижує ризик викривлення і інших пластичних деформацій при безграмотному зберіганні і порушенні правил транспортування.

Сайдинг Гранд Лайн, колір бежевий Сайдинг Гранд Лайн, колір ванільний Сайдинг Гранд Лайн, колір жовтий Сайдинг Гранд Лайн, колір салатовий

Похожие страницы: