Вініловий Сайдинг Деці

Деці - вініловий сайдинг, DockeНімецький сайдинг Docke є міцним і зносостійким облицювальним матеріалом, подходщім для будь-яких кліматичних умов. При своїй недорогий вартості, він має відмінні технічні і споживчі характеристики. У магазинах "4 Сезони" ви можете купити вініловий сайдинг Деці з доставкою по Москві. Доступні ціни на Docke порадують багатьох прихильників якісних і красивих фасадів.

Сайдинг Деці: співвідношення ціни і якості

сайдинг ДеціВініловий сайдинг Деці має відмінні технічні характеристики, до яких можна віднести: міцність і довговічність матеріалу, стійкість до рясних опадів, перепадів температур, а також має легку вагу, що істотно полегшить його монтаж. При всій складності виробничого процесу Деці має порівняно невисоку ціну.

Відмінне поєднання ціни і якості надає Docke додаткове важлива перевага перед своїми конкурентами. Зовнішній шар сайдинга Деці включає спеціальні добавки, що надає покриттю стійкість до сонячних променів, дощу, граду і інших кліматичних умов. Внутрішній шар же додає сайдингу міцність і тривалий термін експлуатації.

Вініловий сайдинг Dockeвентильований фасад

Ви вибираєте облицювальні панелі для влаштування вентильованого фасаду житлового приміщення, комерційної конструкції або будівлі соціального призначення? А може вам потрібно облицювати будови виробничого призначення? Тоді вам варто приділити увагу такому фасадного матеріалу як вініловий сайдинг Docke.

Якщо використовувати для облицювання фасаду сайдинг Docke , то це дозволить уникнути передчасного руйнування основних несучих конструкцій будівлі, так як цей матеріал чудово захистить будову від впливу атмосферних чинників.

Для бажаючих купити сайдинг Docke виробник пропонує сайдинг, що імітує обшивку з дерева. Сайдинг «під колоду» взагалі може перетворити ваш будинок, симітіровав дорогий дерев'яний зруб.

Кольори Сайдінга D5 ЯлинкаВентильований фасад з панелями з сайдингу Доці служить свого роду амортизатором при механічному впливі, не допускаючи деформації стін або цоколя. Docke - німець за походженням і наділений всіма традиційними характеристиками і німецькою якістю, в якому вам не доведеться сумніватися.

Деці: переваги

Одним із значущих переваг, властивих сайдингу Docke, є його виконання в горизонтальному і вертикальному варіантах. Вертикальний сайдинг Деці може використовуватися самостійно і в комбінаціях з горизонтальним сайдингом. Завдяки вертикальному сайдингу можна ефектно виділити колони, кути будівлі, акцентувати увагу на інших архітектурних особливостях будови.

Похожие страницы: